SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CO BRAĆ PO CYLKU KREATYNOWYM, ABY NIE STRACIĆ MASY MIŚNIOWEJ ? ! ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2112

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 309 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4135
Witam, jest to mój pierwszy temat. Ufff . Moje pytanie brzmi : Co brać ( jakie suplementy ) po cylku kreatynowym, który trwał 6 tygodni, aby nie stracić masy mięśniowej/rzeźby ? Zależy mi na spaleniu tkanki tłuszczowej, której mam w nadmiarze . Brać jakiś spalacz, czy może też jakieś inne " specyfiki " ? Oczywiście zamierzam również biegać ( na bieżni ) na siłowni i robić jeszcze inne ćwiczenia.

TIME FOR A CHANGE.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
nikt nie rozpisze Ci dawkowanie carbo i białka, bo tym sie uzupełnia braki.

z supli - po cyklu kreatynowym wiele osob stosuje boostery azotowe typu:

https://sklep.sfd.pl/Olimp_ARGI_POWER-opis2744.html (ten wypada dośc korzystnie),

ale one wiecej dają subiektywnych odczuć niż realnego postepu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 249 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19648
no to trzym diete . dieta redukcyjna i aeroby

Pozdrawiam DUDI ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
jak robiłes split czyli trening dzielony - na kazdym treningu w tygodniu inne miesnie
mozesz sprobowac FBW czyli metody treningowej w ktorej cwiczy sie 3x/tyg cale cialo na kazdej sesji ćwiczen
i mozesz wziasc booster tlenku azotu i cos pobudzajacego przed cwiczeniami
no i koniecznie trzymac dalej diete a nie isc w taniec po cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 309 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4135
Czyli po cyklu mam robić FBW na każdym treningu 3 razy w tygodniu. Mam też brać booster tlenku azotu i coś pobudzającego przed treningiem. Tak ? Napiszcie konkretne nazwy suplementów jak możecie. Wielkie dzięki z góry.

P.S. Przypominam, że chcę spalić tkankę tłuszczową bez redukcji mięśni.

TIME FOR A CHANGE.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BCAA Xtra
AAKG z Olimpu / Shock Therapy / white blood
L-karnityna
Olimp thermo speed

Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 309 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4135
Dzięki za pomoc, a może znacie jeszcze inne suple tylko troche tańsze, bo nie mam za dużo kasy. Jaki jest waszym zdanie najlepszy i nie drogi suplement pobudzajęcy przed treningiem ?

TIME FOR A CHANGE.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 976 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12630
cofeina pobudza. 100caps ok 25zl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 309 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4135
Chodzi mi o jakieś suple. Może jest coś pobudzającego z boosterem azotu ?

TIME FOR A CHANGE.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12038 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
ja bym na twoim miejscu skupil sie maksymalnie na diecie, trzeba kiedys odpoczac od tego "syfu" calego

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 309 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4135
Dopiero zaczynam swoją przygodę z tym " syfem ", więc jak możesz to odpowiedź.

TIME FOR A CHANGE.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stosuj dietę . Kup carbo i białko i mieszaj codziennie po 30 g każdego. Odpocznij.. na cyklu kreatynowym twój organizm pracował ciężej.. teraz niech odpocznie .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Xpand Xtreme Pump - pytanie

Następny temat

HMB brać czy nie

WHEY premium