SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CO I JAK JESC ZEBY SZYBKO PRZYTYC ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13011

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 304
Siema waze 74kg przy wzroście 183cm...wziałem (nie wiem po co) HMB i jakos trudno mi przytyc - raz sie zmobilizowałem to w 7 dni 4kg przytyłem ale to był MAX! Co jesc zeby przytyc ale nie zalac sie tłuszczem ... nizej moje foto ....

Rzymu też od razu nie zbudowali ...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 942 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6510
2 - Takie sa zalecenia itp. ja zwykle 2-3 i tez mi nic.
W sumie to moglbym tak z 10 gdyby sie dalo

Ja od dluuuugiego czasu codziennie mam ser bialy jako jeden ze skladnikow.
mi sie jeszcze nie znudzil. Jako bialko to u mnie Qrczak, do tego 2-3 jajka a reszte po odliczeniu z pozywnienia uzupelniam serem bialym.
To co sobie uloze, nie nudzi mi sie szybko i moge tak czasem dlugo "pojechac" na tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 304


no to właśnie ja ... tylko twarz nie moja ...

Rzymu też od razu nie zbudowali ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Na razie zacznij od czytania postow u gory ekranu, mozesz zaczac od postu Sachema

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 942 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6510
skoro tluszczu nie chcesz to zostaja miesnie.
Po treningu ww proste spozywaj, przed tez mozesz.

bialka 1,7 - 2,2 /kmc i powinno byc ok.
tł ok 1g powinno byc ok
teszta z węglowodanów.

75*24*1,2 i masz w przyblizeniu swoje zapotrzebowanie dodaj do tego np 500 kcal i staraj sie tyle spozywać.

Jeśli chcesz dodać troche kcal i zastanawiasz sie czy z tl czy ww to wybierz tłuszcze - oliwa, dobry olej itp.

mam nadzieje ze pomoglem.

jesli chcesz to moge jakieś suple polecic, tylko napisz ile chcesz $$$ wydać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 304
ok 150zl na jakas masówke :-/ np na gainera 4000 4.5kg styknie ... a co polecacie do jej ceny albo ok 150 ?
1

Rzymu też od razu nie zbudowali ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
ułóż diete i zacznij jeśc , a co do supli to idz do działu trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 645 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3033
W 7 dni 4 kg przytyłeś?? Lepiej zrób sobie krótką redukcję bo te 4 kg to sam tłuszcz. Spal te 4 kg, potem ułóż sobie dietę na masę i ćwicz! A na efekty długo sie czeka. Na twoim miejscu nie cieszyłbym sie z tego, że dużo kilogramów wpadło. W ciągu miesiąca 2-3 kg to jest moim zdaniem najlepszy wynik. Jak przybędzie Ci więcej jak 3 kg w ciągu miesiąca to niestety sporo z tego to będzie tłuszcz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 304
a właśnie a moze tak białko serwatkowe ? pare kilo bym kupil tylko tego sie jesc nie chce bo duzo białka ale efekt dobry by był nie ?

Rzymu też od razu nie zbudowali ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Pierw uloz diete i wtedy zobacz czego Ci brakuje.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 942 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6510
Napisalem w jednym poscie o dobrym polaczeniu kreatyny z tauryną i wlasnie bylo rozpisane za 150 pln i starczalo na kilka miechów.
poszukaj bo warto stosować coś takiego. reszte kasy przeznaczysz sobie np na bialko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
staniq za 150zl masz dużo kalorii z wartościowych produktów, te suplementy nie są Ci potrzebne na tym etapie, jak dieta i trening będzie idealny to możesz przemyśleć sprawę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dietka cd - jadlospis

Następny temat

Gdzie robię błąd???

WHEY premium