SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CLENBUTEROL (art)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 89553

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 72
napisałem 3 posty z pytaniami ale nie pytam sie takich p@#$@*w jak ty, sądze to po odpisaniu na moje pytania...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21751 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
Odpowiadamy po 5 postach z rzędu. Nawijaj i robimy.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 72
następne pytania więc kiedy zblize sie do duzej dawki to mam dzielić na pół?bo rozumiem jakieś 160mcg naraz nie zjem! to brać rano i przed treningiem?? z czym normalnym mogę łączyć clena?chodzi mi o te 2 tygodnie przerwy jak będę miał...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 72
ktoś tu zagląda oprócz mnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 114 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6224
witam,
mam pytanie.. jestem na cleanie i mam jeszcze 2 pytania do niego bo nie moge znalesc odpowiedzi na nie...

jak sie ma clean do astmy ? mam taki okragly inhalator ( ten w avku ) z wzwiewkami i z rana zawsze to sobie wciagam... i lekki problem z oddychaniem znika...
ale czytalem,ze clean tez ma cos z astma tylko teraz nie jestem do konca pewien czy w niej pomaga i zastanawian sie czy nie odstawic "wziewek" na czas cleana ?

i druga sprawa , czy jak zalozmy dojde do 80ug i bede mial te typowe objaway dla cleana czy jechac dalej ta 80ka i czekac az mi sie to uspokooi czy jechac mimo tego do 100ug ?

jade tym sys.

1 dzien 20/40/60/80/80/100 6 dzien
13 dzien 80/60/off/off/ ECA 17 dzien

z gory dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam

będę wielki...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 23
Witam mam pytanie posiadam Clenbuterol Bałkan czyli 40ug mam stosować w dni treningu i przed czy po treningu i jak dawkować to dokladnie. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6
To ja podbije to :D Btw. Ma ktoś jakieś zdjęcia oryginalnego balkana?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Pelno w sieci zdjec, kazdy jeden to oryginal. Czy w danej serii bedzie mniej substancji niz w poprzedniej to jest niezauwazalne na zdjeciach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 906 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15066
Ja mam pytanie co do dlugosci stosowania, obecnie jade na clenie z Malaya , dzien 12 - dawka dopiero 0,06 czyli 1,5 tabletki na dzien, skutki uboczne nie sa uciazliwe, mozna przedluzyc cykl do 21 dni skoro dalej działa a dawki nie sa jeszcze jakies duze? zaczalem od 0,01 czyli 1/4 tabletki a i to siekało na poczatku

"Jesteśmy tym, co w swoim życiu powtarzamy. Doskonałość nie jest jednorazowym aktem, lecz nawykiem."

~Arystoteles

Mój dziennik treningowy ---> http://www.sfd.pl/[BLOG]_AO11._Winorocznik92_w_2015r.-t1075814.html

Co jadam? ---> http://potreningu.pl/profile/ao11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6208
witam podepne sie pod temat już czytałem gdzies ale zapytam sie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak zwiekszyc poziom testa?

Następny temat

I mów do kretyna...

Wiecej