SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CKD - fakty nie mity by qaz

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 854196

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 558 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16649
Właśnie to mnie przeraża. Mam pracę wymagającą 100% obrotów przez 8 godzin.

Mężczyzna na poziomie powinien trzymać się w pionie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
sluchaj mozesz i miec 60-80g ww ale okres przejsciowy 3-4 tygodnie ,a wicie chyba ze jest kawa co nie??? dawajcie witaminki i luks
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
a to ze mało energii itp da sie przyzwyczaić kawke mozna dołozyć ja nie miałem z tym problemu jedynie przez pierwsze dwa dni jedynie

qazar za tydzień , dwa wracam do ckd tylko jak zrobie sobie gastroskopie jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 821 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6454
witaminki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 558 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16649
Ja zaczynam od jutra. Zrobię z siebie koziołka ofiarnego i będę relacjonował dzień po dniu co się dzieje w formie pamiętnika.

A po wszystkim na dodatek zarzucę fotki. Przed i po.

Tak więc ludziska będziecie świadkami oddemonizowania i odcukierkowania CKD. Prawda Was wyzwoli

Po wszystkim CKD zyska zagorzałego orędownika lub równie zagorzałego wroga

Pozdrawiam

Mężczyzna na poziomie powinien trzymać się w pionie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
No to powodzenia,daj ile wazysz,mierzysz,obwody i ilosc tluszczu,zobaczymy jak spada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2214 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37913
a ja przyznaje sie bez bicia, od soboty do poniedzialku pozarlem chyba tygodniowy zapas kalorii, wszystkiego do oporu, nie umialem sie nawet powstrzymac. tak to jest jak sie wraca do mamy i rodzinnego domku i na dodatek nikt nie wierzy ze ja to ja ;). jestem teraz meganaladowany ;). qazar coprawda krecil glowa jak wspominalem o takiej mozliwosci, ale to chyba nie bylo na forum poruszane.
jaki wplyw na calosc ckd ma takie przedluzone ladowanie. czy powrot na ckd z marszu wymaga jakis specjalnych zabiegow?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Białko przed snem - tuńczyk czy odżywka?

Następny temat

Białko 70% z Allegro???

WHEY premium