SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

CJC 1295 + GHRP 6 z Bio Peptide

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 796

Formularz - Proszę o pomoc

33

Waga

83

Wzrost

176

Obwód ramienia

41

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

82

Staż na siłowni

3 Lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Ćwicze 3 razy w tygodniu , dzień przerwy i powtarzam ten sam trening

Cel cyklu

Poprawa definicji, utrata tkanki tłuszczowej

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Dawno

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

20-25

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Zdrowy

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Skłonność do łysienia na szczęście ustała

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

100,130,90
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6348
Witam wszystkich po urlopie zamierzam zrobić dłuższy cykl około rok albo i dłużej CJC 1295 + GHRP 6 z BioPeptide. Z peptydami nigdy nie miałem do czynienia tak więc mam kilka pytań do bardziej zaawansowanych osób na forum. Cykl będzie składać się z 3 injekcji po 100 mcg. Rano po przebudzeniu, po treningu i przed snem zachowując zawsze odstęp min 4h.
Pytanie :
1. Wiem że mix składa się z 5mg CJC i 5mg GHRP6 jak najlepiej to rozpuścić zeby miało to ręce i nogi (wyliczyłem ze jeżeli rozpuszczę to w 6ml wody, to mając insulinówke U-40 która skłąda się z 8 podziałek po 5 kresek, to 5 kresek będzie odpowiadać mniej więcej 100mcg CJC i 100mcg GHRP6. Proszę o wyprowadzenie z błędu jeżeli się mylę.
2.Czy po rozrobieniu tego z wodą tego typu Woda do Injekcji, mogę to trzymać w lodówce do np. 4 tyg czy lepiej zamrozić i za każdym razem przed injekcją wyciągnąć do lodówki dzień wcześniej albo parę chwil wcześniej.

Tak wygląda Insulinówka :

Zmieniony przez - jabol_ek w dniu 2018-05-13 18:14:15
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14613 Napisanych postów 235422 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1128184
Rozrob w takiej ilości jak ci pasuje
Ja trzymałem po 30 dni i działało
Tylko pepki będą szły?

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6348
lodzianin1
Tylko pepki będą szły?

Tylko po ostatnim mixie Trena + Susta (2 lata temu) Żona powiedziała że jak jeszcze raz wezmę to się rozwiedzie :) Kiedyś brałem samego Trena Ace i nie myślałem że mix powoduje taki rozpierdziel w głowie. Miałem takie spore napady agresji że żonka miała dość . Tak wieć szukam alternatywy.

Rozrabiałeś w zwykłej wodzie czy bakteriostatycznej ??

Zmieniony przez - jabol_ek w dniu 2018-05-13 19:06:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
lodzianin1
Tylko pepki będą szły?

O rozrabianie pytam bo kiepsko u mnie z matmą . Chodzi o to co by ktoś bardziej rozgarnięty jak ja, sprawdził czy rzeczywiście te 5 kresek to bedzie po 100mcg CJC i GHRP

Zmieniony przez - jabol_ek w dniu 2018-05-13 19:11:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 398 Napisanych postów 3449 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 56832
5mg = 5000mcg

5000mcg+5000mcg=10000mcg

Nabierasz 5ml wody, rozrabiasz I pakujesz do insulinowek po te swoje 40iu.

Dodaj wszystkie jednostki z insulinówek do siebie. U mnie wychodzi przez jakieś tam ubytki przy nabieraniu 198+-.

Zaokrąglasz do pełnej liczby, wiesz, że potrzebujesz wbić 200mcg (100+100), więc dzielisz teraz ilość całkowita mcg, które masz w pompkach przez ilość jednostek:

10000mcg/200iu=50mcg w iu

Analogicznie przemnażasz do potrzebowanej dawki i voila. 4iu w tym przypadku
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prostata a impotencja