SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CELLULIT - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 116407

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 23
Ja stosuję peeling i krem antycellulitowy z Lirene i widzę efekty. Do tego biegam, pływam oraz wykonuję energiczne masaże szczotką i rezultaty są zadowalające.

Profesjonalny druk ulotek z zachowaniem wszelkich standardów: http://www.sklep.aaprint.com.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15
krem antycellulitowy z Lirene - teraz go kupiłam. Jest rewelacyjny! Efekty widoczne bardzo, bardzo szybko!

Nieruchomości Hiszpania - apartamenty oraz mieszkania na wynajem i na sprzedaż: http://www.carisma.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12
Hejka! Kremy i balsamy nie niwelują cellulitu. Poprawiają wygląd skóry, napinają ją więc grudki są mniej widoczne. Z domowych sposobów poza masażem szczotką polecam bańki chińskie. więcej tutaj: http://wstyluwellness.blog.pl/

Zmieniony przez - magda319 w dniu 2014-03-26 09:57:31
...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 113
Ja nie mam jeszcze cellulitu, ale mam za to dziwne chrostki na nogach. Moja znajoma poleciła mi peeling z fusów kawy, ona akurat stosowała go na cellulit i podobna, o ile to możliwe pozbyła się go do zera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 40
Próbowałam tego peelingu z kawy ale u mnie nie dał efektów. No moze jest przyjemny i daje dobry efekt napięcia skóry i wypilingowania. Nie usuwa jednak cellulitu a na tym zależało mi najbardziej. Już sama nie wiem jak sobie z tym poradzić ponieważ ćwiczenia nic niestety nie dają. Czy jest jakieś serum, które realnie zmniejsza cellulit?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
niiidobrego
Ja nie mam jeszcze cellulitu, ale mam za to dziwne chrostki na nogach.


w takim razie należałoby udać się do lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 604
BPL-G
niiidobrego
Ja nie mam jeszcze cellulitu, ale mam za to dziwne chrostki na nogach.


w takim razie należałoby udać się do lekarza.


Wypróbuj sobie serum Vialise.Do najtańszych nie nalezy ale z tego co wiem to jest jedno z niewielu kosmetyków, tkóre rzeczywiście usuwa cellulit.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12
Bardzo ciekawy artykuł, wiele przydatnych i istotnych informacji. W zestawieniu znalazło się wiele kosmetyków, które stosowałam. Kilka z nich wspominam bardzo dobrze , niektóre nieco mniej :) mam naturę testerki i często kupuję nowe kosmetyki, żeby sprawdzić jego działanie na moich własnych nogach. Obecnie testuję wyżej wspomniany krem Vialise (którego chyba nie widziałam na tej liście) i przyznam, że przede wszystkim przemawia do mnie to, że jest to nasz polski rodzimy produkt, ale też to że zawiera w sobie naturalne składniki, żadnej chemii. Po wsmarowaniu i owinięciu nóg folią spożywczą czuję zawsze takie przyjemne mrowienie, które podpowiada mi, że krem wchłania się w moją skórę. Poza tym jest bardzo wydajny. Czy ktoś z Was stosował to serum?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kompresyjne zlamanie trzonow kregoslupa

Następny temat

Stabilizator stawu skokowego

WHEY premium