Temat został odczytany 14733 razy

Buty siatkarskie

zgłoś naruszenie
  • deq
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 73
  • Na forum: 13 lat
  • LPA: 833
Czy ktos z was oreintuje sie gdzie na terenia slaska, a najlepiej okolicach Bytomia, Katowic, Gliwic kupie dobre buty do siaty ?
Jaka firme polecacie ?
Czy New Balance robi buty do siatki ?
Jesli ktos zna stonke gdzie moglbym sobie poogladac to bylbym wdzieczny za podanie.

Piszcie Prosze ! :D

Najwazniejszy jest dla mnei adres sklepu.

eRspect

pozdro.
1068750361000
zgłoś naruszenie
  • Anonim
  • Pochwały:
  • Nagany:
hmm... ja tam nierozrozniam nawet siatkarskich czy niesiatkarskich... nio ale z tego cio slyszalem tio qumple chwala sobie adidaski stabilo... ja osobiscie wole kosza ale w siate tez gram i oczywiscie w AND1 i gra sie zaj***

Kliknij tutaj-------------------------------------------------------------------------------------------------_\
1068751027000
zgłoś naruszenie
  • Anonim
  • Pochwały:
  • Nagany:

tio wlasnie moje bootki

Kliknij tutaj-------------------------------------------------------------------------------------------------_\
1069256187000
zgłoś naruszenie
  • deq
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 73
  • LPA: 833
do kosza tez mam and1 tylko cale czarne, tyle ze do siaty potrzebne mi inne a zabardzo nei wiem gdzie je kupic ;/

eRspect
pozdro.
1069352482000
zgłoś naruszenie
  • Anonim
  • Pochwały:
  • Nagany:

Witam

Osobiście gram w tych bucikach i jestem strasznie zadowolony. Jednakże jeśłi masz kupe kasy to polecam jeden z najlepszych modeli Asicsa.

Wedlug mnie w siatke dobrze sie gra w butach wysokich (za kostke) wiec moge ci polecic wiele butów. np. Nike shocks.

Firmy robiące buty specjalizujące się do gry w siatkę to Mizuono(Japońska firma) i Asics - reszta butów to raczej buty na halę a nie z przeznaczeniem specjalnie do siatki. ALe czy to ważne?! Ważne jest to abyś kupił but za tyle kasy ile możesz na top przeznaczyć oraz żeby był wygodny i trwały ! Nie sugeruj się wyglądem. przecież w bucie maqsz grac a nie chodzić :P ważne żeby noga ci dobrze leżała. i żebyś czyl sie komfortowo.

SiArA 15
1069431671000
zgłoś naruszenie
  • Anonim
  • Pochwały:
  • Nagany:

Jeśli mogę się podzielićto buty stabil 4 msa za*****te pod zględem wszystkiego.Trzymają się podłoża są długotrwałe no super ale... no cana jest nie najniższa ale asicsy są droższe www.asics.pl masz tam wszystko jak się ubiera polska reprezenntacja itp.
1090975957000
zgłoś naruszenie
  • sztojak
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 808
  • LPA: 8218
te co podaes to sa stabil court a nie stabil 4M stabil 4M juz raczej nie dostniesz w polsce bo wychodza z produkcji chyba ze masz szczescie i gdzies znajdziesz jeszcze
1090997550000
zgłoś naruszenie
  • Anonim
  • Pochwały:
  • Nagany:
Ale czy ja napisałem, że to buty stabil 4 m :> ?? Co myżlisz o stabilach 4 m? Z tego co wiem jescze nie wyszły nowsze buty z modelu stabil?
1091005650000
zgłoś naruszenie
  • sztojak
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 808
  • LPA: 8218
aha, to sorki tak zrozumialem. No wiec ja trenuje reczna a stabile to sa profesjonalne do recznej, wiec uwazam ze sa cudowne :) przynajmniej sie usper w nich gra (gralem keidys 2 mecze moze) ale nie moge ich nigdziue dostac!!!!! ;-( a na allegro nie chce. Sa nowe stabile stabil 5M mnie sie osobiscie srednio podobaja, sa duuzo ciezsze od swoich poprzednikow i tych najlpeszych kolorw (te co najleepiej sie sprzedawaly) juz teraz tez coraz mniej prodoukuja.. ehh ci ludzie nie mysla
1091039497000