Zadaj anonimowe pytanie i otrzymaj błyskawiczną odpowiedź
Temat został odczytany 13910 razy
  • Autor

Buty siatkarskie

• deq
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Na forum: 11 lat
    • LPA: 833

Wysłano 13 listopada 2003 20:06

zgłoś naruszenie

Czy ktos z was oreintuje sie gdzie na terenia slaska, a najlepiej okolicach Bytomia, Katowic, Gliwic kupie dobre buty do siaty ?
    Jaka firme polecacie ?
    Czy New Balance robi buty do siatki ?
    Jesli ktos zna stonke gdzie moglbym sobie poogladac to bylbym wdzieczny za podanie.

Piszcie Prosze ! :D

Najwazniejszy jest dla mnei adres sklepu.

eRspect
    pozdro.
  •  Odżywki i suplementy

Wysłano 13 listopada 2003 20:17

Koniecznie sprawdź te produkty:

sprawdź pozostałe odżywki, odżywki białkowe, odżywki na masę
  •  
    SFD

Wysłano 13 listopada 2003 20:17

zgłoś naruszenie
      hmm... ja tam nierozrozniam nawet siatkarskich czy niesiatkarskich... nio ale z tego cio slyszalem tio qumple chwala sobie adidaski stabilo... ja osobiscie wole kosza ale w siate tez gram i oczywiscie w AND1 i gra sie zaj***

Kliknij tutaj-------------------------------------------------------------------------------------------------_\
    •  
      SFD

Wysłano 19 listopada 2003 16:36

zgłoś naruszenie

tio wlasnie moje bootki

Kliknij tutaj-------------------------------------------------------------------------------------------------_\
      • deq
        • Nagany: 0
        • LPA: 833

Wysłano 20 listopada 2003 19:21

zgłoś naruszenie
        do kosza tez mam and1 tylko cale czarne, tyle ze do siaty potrzebne mi inne a zabardzo nei wiem gdzie je kupic ;/

eRspect
        pozdro.
      •  
        SFD

Wysłano 21 listopada 2003 17:21

zgłoś naruszenie

Witam

Osobiście gram w tych bucikach i jestem strasznie zadowolony. Jednakże jeśłi masz kupe kasy to polecam jeden z najlepszych modeli Asicsa.

Wedlug mnie w siatke dobrze sie gra w butach wysokich (za kostke) wiec moge ci polecic wiele butów. np. Nike shocks.

Firmy robiące buty specjalizujące się do gry w siatkę to Mizuono(Japońska firma) i Asics - reszta butów to raczej buty na halę a nie z przeznaczeniem specjalnie do siatki. ALe czy to ważne?! Ważne jest to abyś kupił but za tyle kasy ile możesz na top przeznaczyć oraz żeby był wygodny i trwały ! Nie sugeruj się wyglądem. przecież w bucie maqsz grac a nie chodzić :P ważne żeby noga ci dobrze leżała. i żebyś czyl sie komfortowo.

SiArA 15
        •  
          SFD

Wysłano 28 lipca 2004 02:52

zgłoś naruszenie

Jeśli mogę się podzielićto buty stabil 4 msa za*****te pod zględem wszystkiego.Trzymają się podłoża są długotrwałe no super ale... no cana jest nie najniższa ale asicsy są droższe www.asics.pl masz tam wszystko jak się ubiera polska reprezenntacja itp.
          • sztojak
            • LPA: 8218

Wysłano 28 lipca 2004 08:52

zgłoś naruszenie
            te co podaes to sa stabil court a nie stabil 4M stabil 4M juz raczej nie dostniesz w polsce bo wychodza z produkcji chyba ze masz szczescie i gdzies znajdziesz jeszcze
          •  
            SFD

Wysłano 28 lipca 2004 11:07

zgłoś naruszenie
              Ale czy ja napisałem, że to buty stabil 4 m :> ?? Co myżlisz o stabilach 4 m? Z tego co wiem jescze nie wyszły nowsze buty z modelu stabil?
            • sztojak
              • LPA: 8218

Wysłano 28 lipca 2004 20:31

zgłoś naruszenie
              aha, to sorki tak zrozumialem. No wiec ja trenuje reczna a stabile to sa profesjonalne do recznej, wiec uwazam ze sa cudowne :) przynajmniej sie usper w nich gra (gralem keidys 2 mecze moze) ale nie moge ich nigdziue dostac!!!!! ;-( a na allegro nie chce. Sa nowe stabile stabil 5M mnie sie osobiscie srednio podobaja, sa duuzo ciezsze od swoich poprzednikow i tych najlpeszych kolorw (te co najleepiej sie sprzedawaly) juz teraz tez coraz mniej prodoukuja.. ehh ci ludzie nie mysla