SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Buty piłkarskie - porady vol.3

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 161994

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94
Dzięki za szybką odpowiedź :)

Liverpool FC - You`ll Never Walk Alone

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 25 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6
Co sądzicie o Nike Air Effect V. Niestety u nas w Radomsku nie mogę ich nigdzie znaleźć a w ciemno nie będę kupować. A może polecicie coś lepszego za podobną cenę?
napisał(a)
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 109 Napisanych postów 15071 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 170339
Jest to temat z poradami dotyczących butów piłkarskich,a nie codziennego użytku itp. ...

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2013-08-19 15:21:37

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 21 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 44
Witam panów :D poszukuję butów, turfów tak dokładniej, ale takich żebym mógł w nich grać na sali/hali biała bądź pomarańczowa podeszwa. Cena do 100zł. Z góry dzięki.
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 109 Napisanych postów 15071 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 170339
http://allegro.pl/buty-umbro-speciali-r-cu-a-tf-turf-turfy-45-i3427641681.html
jak szukasz na hale to nie lepiej,kupić po prostu halówki?

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 21 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 44
Szukam również na orlika bo nie chcę marnować na nim zwykłych korków a niezbyt widzi mi się kupowanie dwóch oddzielnych par butów na miejsca na których spędzam mnie czasu.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Wiek 19 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3272
Witam. Sezon się zbliża i chciałbym jakieś niedrogie korki. Gram na pozycji bramkarza więc buty nie muszą być uber-Pr0 elo.
Patrzyłem na allegro i znalazłem takie korki i nie wiem czy opłaca się brać te najgorszą półkę NP. Te koreczki czy dopłacić do - wyższej klasy

Mam do wydania ok.150 zł ale jak bd się naprawdę opłacało dopłacić to to zrobie

Zmieniony przez - DevilDragon w dniu 2013-08-31 22:15:41
napisał(a)
Ekspert
Szkoda kasy na niższej półki meruriale niż vapor .Jesteś bramkarzem,więc te buty nie muszą mieć żadnych bajerów.Brał bym Nike Tiempo Flight ewentualnie Adidas 11Nova.każde z tych trzewików bedą o wiele lepsze od tych mercuriali

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Wiek 19 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3272
Pod jakimi względami np?

Dobra koniec tematu o butach bo kupiłem mercuriale veloci zielone za 99zł. Zostało mi na jakieś ochraniacze ;p

O TAKIE

Wziąłem je dlatego ponieważ kiedyś je już miałem i były dobre i nic sie im nie działo tylko były już za małe :'-(

Zdj;

Zmieniony przez - DevilDragon w dniu 2013-09-01 11:36:23

Zmieniony przez - DevilDragon w dniu 2013-09-01 11:38:27
napisał(a)
Ekspert
Pod każdym,mercuriale niższych serii a zwłaszcza victory i jeszcze nizsze od niż vortexy to gvno.Twoja kasa,więc robisz z nią co chcesz...

Wziąłem je dlatego ponieważ kiedyś je już miałem i były dobre i nic sie im nie działo tylko były już za małe

Nic dziwnego że nic się z nimi nie działo,bo masz raptem 15 lat,a miałeś już je kiedyś a w tak młodym wieku stopa szybko rośnie,to nie zdążyło się nic z nimi zrobić...

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2013-09-01 14:55:39

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór piłki,Gąbka,czy nie ?

Następny temat

Buty Joma gdzie kupić?

Jakie wafelki wybrać na diecie? Jakie wafelki wybrać na diecie? Insulina w kulturystyce -  debata Insulina w kulturystyce - debata Jak ćwiczyć na masie? Jak ćwiczyć na masie? Tamara Szczęśniak - ocena sylwetki Tamara Szczęśniak - ocena sylwetki Sałatka z wędzonym kurczakiem i pestkami dyni Sałatka z wędzonym kurczakiem i pestkami dyni Warsztat: biceps i triceps HIPERTROFIA! Warsztat: biceps i triceps HIPERTROFIA! Fitnesski w stroju body - HOT galeria zdjęć Fitnesski w stroju body - HOT galeria zdjęć TOP 10 bicepsów w historii TOP 10 bicepsów w historii