SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buty piłkarskie - porady vol.3

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 214681

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 822
Niniejszym kontynuuję wątek.

drogi manfredzie, nie zastanawiaj się zbyt długo, tylko leć do Decathlonu, przymierz Top Flexy i kup je taniej na allegro. Uwierz mi, że nie pożałujesz, te buty to istne błogosławieństwo, lepszych halówek nie znajdziesz. Tyle z mojej strony.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 181 dni Przeczytanych tematów 6
Cześć, mam szeroką stopę na wysokości palców, ciężko mi dobrać korki które nie gniotą, macie może coś sprawdzonego szerokiego ?

Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/zapytaj/zadaj-pytanie 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
A można prosić więcej opinii co do Top Flexów? Bo we wtorek właśnie mają mi przyjść nówencje Na allegro po 140 zł

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 822
No przede wszystkim są lekkie. BARDZO LEKKIE. Świetnie przylegają do stopy. Oczywiście pod warunkiem, że nie kupisz za dużych (ja zamówiłem z allegro pół numeru za duże i właśnie dzisiaj odesłałem do wymiany na 43). Świetnie się w nich żongluje, a strzela zapewne równie dobrze, skoro na podbiciu buta tak fajnie piła się zachowuje.

Tego co prawda nie mogę stwierdzić na 100%, ale najprawdopodobniej są przewiewne, wygodne i wytrzymałe. Czytałem dużo świetnych opinii na temat tego obuwia, choć mój tato parę lat temu dostał Top Flexy I z pracy i mówi, że bardzo szybko się zużyły. Mam nadzieję, że gada głupoty. ; )

Btw, ma ktoś Top Flexy z Decathlonu i może mi powiedzieć, gdzie u niego znajduje się rozmiarówka (pod językiem czy po lewej stronie za materiałem)? Bo jak mierzyłem czerwone w DCTHL to było po lewej, a wczoraj dostałem żółte z allegro i jest na języku.


Zmieniony przez - ciopong w dniu 2010-10-16 19:59:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 194
Na temat Jomy nie mam pojecia ;D ale mam do Was pytanko.

Mam 15 lat i zamierzam zacząć gre w klubie, ale to na marginesie bo chodzi o obuwie (a mianowicie koreczki) ;D
Co sądzicie o Nike T90 III??
Wiem ze model LASER jest profesjonalny, taki w którym graja gwiazdy i ze nie kosztuje tanio.
Nie wiem jednak nic o STRIKE bądź SHOOT.
Czym te 2 gorsze modele się od siebie różnią?? bo wiem ze odstają nieco od LASER.
No i czy kupować któryś z tych gorszych modeli teraz czy lepiej dozbierać przez powiedzmy miesiąc góra 2 miechy i wydać te 400 do 500 zł na LASERY??
Prosiłbym o dobre rady na ten temat i jeszcze jakbyście mogli doradzić mi jakieś inne modele dobrych korków.
Dla ułatwienia daje linki do kazdego z modeli:

LASER: http://allegro.pl/nike-t90-laser-iii-fg-44-5-od-infiltracji-shop-i1272702722.html (tutaj sa jakies tansze niz wszedzie ale chodzi glownie o foty )

SHOOT: http://allegro.pl/nike-t90-shoot-iii-l-fg-lanki-skora-45-new-i1261874616.html

STRIKE: nie moglem znalezc ale wiecie na pewno o co kaman ;D

Z góry Wam dziekuję ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 822
Na Shooty nawet nie zwracaj uwagi, bo jeżeli chcesz grać w klube, gdzie masz 3x trening w tygodniu, to nie wytrzymają pół roku.

Co do Strike to hmm... Mam mieszane uczucia. Nie wiem, jak to się ma do trójek, ale w ciągu kilku ostatnich miesięcy miałem wątpliwą przyjemność grania w Nike T90 Strike II i były to jedne z najgorszych butów, jakie miałem. Ciężkie, kiepskie czucie piłki, a i niewytrzymałe, bo po 10 treningach poszedł mi szew po wewnętrznej stronie.

Lasery są najlepszą opcją z tym, że cena jest wysoka. Ja bym Ci radził poszukać trochę na allegro, tam może znajdziesz taniej. A jeśli nie, to pojedź do jakiegoś sklepu i popatrz za innymi modelami - przymierz (DOKŁADNIE), kopnij piłkę ze dwa razy i zdecyduj, które będą najlepsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 769
Witam, mam do sprzedania Adidas World Cup, Nike Tiempo Legend III SG oraz Lotto Zhero Gravity ULTRA SG. Wszystkie buty są nowe w rozmiarze 44. Zainteresowanych proszę o kontakt gg 6347929
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 194
Dzieki Ciopong ;D
Jeszcze bym sie Was spytał ogolnie o Nike Tiempo i Mercurial, co o nich sądzicie?? Wiem ze Mercuriale sie podobnie dzielą jak T90 jakością tylko inne te nazwy są.
Mam halówki Mercurial, takie cale zieloniutkie i mam je 2 rok i jeszcze sie nie rozlecialy, co prawda nie uzywalem ich czesciej niz 2-3 razy w tygodniu ale jak na 2 lata to chyba dobrze sie sprawuja bo podeszwa prawie sie nie starła ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18189
Musisz mówić konkretnie o jakie modele ci chodzi, bo tak jak powiedziałeś seria mercurial ma dużo poziomów, tak samo jak tiempo. Co do twoich halówek to są to jest to pewnie najniższy model, cud że się przez te 2 lata nawet od leżenia nie rozleciały. A skoro mówisz, że w nich grałeś, to w co konkretnie? Bo w piłkę nożną chyba nie :D

Warto się zawsze zapytać kto ile używa buta, bo np. ty byś napisał że te twoje halówki są super bo masz je 2 lata. A ja bym napisał że mam śniegówki 7 miesięcy i już zmieniam na nowe. I które buty lepsze? Niby te twoje, ale ja swoje używałem 2-3 razy dziennie a ty 2-3 razy w tygodniu.

Ode mnie o butach:
halówki: mój numer jeden to zdecydowanie joma top flex. Wytrzymałość, wygoda, cena to główne atuty. Myślę, że mogą mu dorównać nike tiempo mystic III. Oba buty klejony i szyty przód + zamsz + skóra naturalna
śniegówki: miałem joma top flex turf, bardzo dobre, jak halówki z tej serii, ale nie można ich dostać już (miałem farta z kupnem). Teraz używam 2 parę nike tiempo mystic III. Bardzo dobre buty. Wytrzymałe, wygodne, do 200zł można znaleźć.
lanki: hummel equipe gol (wpiszcie sobie na allegro), buty skórzane, mam je już ponad rok, ale realnie (tzn 3-4 razy w tygodniu) były używane pół roku. Cena bardzo niska, a but moim zdaniem bardzo dobry. Wytrzymały, wygodny.

Pozdro
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 194
A co powiecie o Adidas Predator?? Wiem ze jest ich duzo modeli ale tak ogolnie??
Na allegro widzialem ze mozna dostac z kangurzej skórki nawet za 319 PLN a to za skorzane raczej nie jest za wysoka cena.
A widzialem duzo dobrych opinii o tych korkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 822
"ja swoje używałem 2-3 razy dziennie"

To ładnie musisz za******lać.

Do 319zł już lepiej kupić Nike Legend. Ale Predatory też złe chyba nie są, bo ja z góry zakładam, że: najwyższy model + skóra kangurza = dobry but. W każdym razie w Predatorach nie grałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 194
No to wstepnie zdecydowalem sie na Adidas Predator Absolion PS TRX FG Swerve jest to replika Predatorów Powerswerve ale replika b.dobra, skórzana, z tymi slynnymi "gumeczkami". Powerswerve kosztuja 500 zł a to na mnie za duzo a te repliki 317zł, te 300 moge jeszcze dac wiec mysle ze to jest dobry wybór.
I oczywiście proszę o opinie graczy którzy maja te buciki, czy sa komfortowe,czy dobrze sie w nich kopie gałe i przedewszystkim czy sa trwale.

daje link dla ulatwienia : http://www.fut.baler.pl/product_info.php/cPath/247/products_id/3560 
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór piłki,Gąbka,czy nie ?

WHEY premium