SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buli/Redukcja/Forma na Lato 2014

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18706

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35414
Zakładam dziennik teraz w tym dziale poniewaz myśle , ze tu będzie mi sie lepiej go prowadziło i wiecej odwiedzjących będzie. Przy okazji mam nadzieje ,ze troche bardziej mnie zmotywuje do lepszych treningow i trzymania dietki.
Od jutro zaczynam REDUKCJĘ. Pozdrawiam

O Mnie :
Wiek: 24 lat
Wzrost: 179cm
Staz: chyba - 4 z przerwami

Wymiary
Pas: 106
Udo: 63cm
Bicek: 41.5
Waga: 100kg na czczo
Lydka: 42,5

Trening:
Poniedziałek-Bieganie
Wtorek-Crossfit ( własne ciało)
Środa-Push ( bez nóg)
Czwartek-wolne
Piątek-Bieganie
Sobota-Crossfit ( kettlebell)
Niedziela-Pull
ITD

Dieta:
Aktualnie(dt) około 2500kcal ( na początek , jeżeli bedzie mało zwieksze po tygodniu troche węgli )
Białko -2g
Węgli - 2,5 g ( w tym 2g ryż a 0,5 owoce)
Tłuszcze - 0,8 g ( chce nagrecic metabolizm
w dnt roznie, czasem wysoko tłuszcze , a nisko węgle,

Cele:
Moim celem jest redukcja , ale rowniez i poprawic kondycje oraz nabrac troche formy na lato 2014

Suple:
Brak z czasem dodam Bcaa i białko

Fotki:







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35414
Tak będzie wyglądała dietka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35414
Dietka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 724 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4733
Witam witam, nic tylko życzyć powodzenia! :)
Dietka ciekawa, a jak sądzę jadasz jakieś warzywa tylko nie są w denniku żywieniowym wpisane?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35414
kernelus- Witam Cię , a wiec tak z warzyw to będzie ogolnie szło pomidor,ogorek,szpinak, jeżeli kasy starczy to z tłuszczy dodam orzechy , ale plan jest taki by tłuszcze obcinac co tydzien o te 10 gram a dodać węgle by napędzic metabolizm , no ale zobaczymy jak to wszystko wyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 724 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4733
Ja podobne warzywa jadam, to życzę jeszcze raz powodzenia i będę obserwował pracę. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35414
Dzięki wielkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35414
Poniedziałek 09.09.2013r-DT Bieganie 25:13:79 minut Dystans około 4,5km.
Odczucia- Fajnie sie biegało , ale po 10 minutach bol stopy niesamowity nie wiem czemu , czy to wina butów (buty do bieganie z Lidla )czy słabej rozgrzewki , moze macie jakies rady ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35414
No hej :) dietka z dzisiaj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35414
A żeby nie było nudno to wrzucam zapas swojego jedzonka




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 724 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4733
Niezłe zapasy :D Ja to aż tak dużych nie robię, po prostu częściej do sklepu latam. :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kettlebell

Następny temat

HESTreZ impreza pod patronatem SFD ( film z...)

WHEY premium