SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Budowanie pośladków

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 833

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 20 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 67
Witam :)
Moim priorytetem jest zbudowanie silnych, dużych pośladków z tym że nie chce rozbudowywać żadnej innej partii mojego ciała za bardzo. Moje ciało ma skłonności do zbierania tłuszczu (to zapewne przez niedoczynność tarczycy między innymi)
Stosuje dietę carb cycling. W dni gdy nie mam treningów jem mniej węglowodanów, wszystko równo z zapotrzebowaniem, a w dni gdy trenuje nogi i pośladki jem więcej kalorii, w tym wiecej węglowodanów. Gdy trenuję inne partie ciała też jem równo z zapotrzebowaniem.
Ze względu na moją pracę trenuję raz w tygodniu te pośladki, ale za to porządnie (po tygodniu czuje pełną regenerację). Ćwiczę na siłowni z ciężarem pozwalającym zrobić max 10-12 powtórzeń, czyli dosyć duży ciężar. I teraz moje pytania: czy powinnam coś zmienić?
Czy ćwiczenia z gumą oporową w budowaniu pośladków są podobnie działające jak ćwiczenia z ciężarem? Jak mogę przyspieszyć progres?
Z góry dziękuję za rady :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Specjalista
Jest liderem w tym dziale Szacuny 62 Napisanych postów 627 Wiek 22 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 11207
"Ćwiczę na siłowni z ciężarem pozwalającym zrobić max 10-12 powtórzeń, czyli dosyć duży ciężar." to akurat nic nie znaczy, bo ja np. niektórych ćwiczeń bez ciężaru nie zrobię 10 powtórzeń, a MC na 50 kg zrobię i 30, więc wypadłoby wymienić te ćwiczenia i obciążenia. no i ankietę z działu jeśli chcesz porad.
a o idei budowania samych pośladków nie będę się wypowiadać w sumie.
napisał(a)
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1001 Napisanych postów 12418 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 183059
napisz jak wygląda Twój plan treningowy, jaki masz staż, jak dlugo robisz ten trening
wiecej o diecie tez by sie przydalo
najlepiej wypelnij nasza ankiete
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

silviaa1- problemowa redukcja

Następny temat

Kilka problemów

Leksykon suplementacji: Gotu Kola Ania Nawrot absolutną zwyciężczynią Ben Weider Legacy Cup Cellulit - co jest jego przyczyną i jak się go pozbyć? Kłopoty Pauli i Piotrka! Leksykon suplementacji: Dwuwinian choliny Dieta, dlaczego utrudniamy sobie życie? Odchudzanie - jak długo mam czekać na efekty? Natalia Czajkowska - ocena sylwetki