SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Budowa Komandosa

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4037

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 570
Witam

Moim marzeniem jest być zbudowanym jak komandos. Tzn. chcę być "żyłą", z bardzo niskim poziomem tłuszczu, proporocjonalną budową, żyłami na wierzchu i gęstymi mięśniami wysokiej jakośći, o małej zawartości wody, oraz sporej sile.

W przeszłości pakowałem używając suplementów: białko i kreatyna. Efekty były, ale niestety okazało się, żę mam poważne predyspozycje do roztępów. Nie mogę pakować pod duże obowody, bo moja skóra rozsypuje się na drobne kawałeczki.

Pomyślałem o zastosowaniu doustnej wersji Winstrolu + L-karnityna + białko, aby ułatwić sobie zadanie. Czy to dobry pomysł? Czym to uzupełnić? Mam do dyspozycji 500 złotych miesięcznie na wspomaganie.

Waga: 90

Wzrost: 187

Obwód klatki: 105

Obwód ramienia: 33

Obwód talii: 98

Obwód uda: 55

Obwód łydki: 37

Staż na siłowni: 3 lata

Ilość spożywanego białka: 1 gram na kg

Ilość spożywanych węglowodanów: -

Ilość spożywanych tłuszczów: -

Opis przebytych cykli sterydowych: brak

Trening: brak

Cel cyklu: minus 15 kilo tłuszczu, plus 15 kilo chudej masy

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: brak

Poziom BF%: -

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): mezomorficzny

Stan zdrowia: dobry

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: normalna

PPM podstawowa przemiana materii: szybka

Wyciskanie leżąc (MAX): 50

Martwy ciąg (MAX): 100

Przysiad (MAX): 100
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 418 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29963
Nie za duże oczekiwania? Rozczaruje Cie, ale koksy nie zrobią z Ciebie super bohatera.

Wymiary są prawdziwe czy sie pomyliłeś w nietórych miejscach?

To co napisałeś ciężko nazwać dietą. Za mało białka!! Ile węgli? Ile tłuszczów?

Skoro nie chcesz sie zalać wodą/fatem, to proponuje na początek standard:
1-8 propionat 100 mg/e2d.

Zorientujesz sie jak Cie to porobi.
Potem ewentualnie będziesz z winstrolem, deką itp. kombinował.

Taka moja propozycja. Ale cudów nie oczekuj po jednym cyklu

Zmieniony przez - Adriandna w dniu 2010-01-24 01:48:16

Jestem tym, kim jestem. Dzięki "nim" jestem człowiekiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1581 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10082
jak to nie jest prowokacja to ja nie mam pytan

Adrian - rozpisalbys cykl gosciowi, ktory ma 28 w lapie i 110 w pasie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 418 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29963
Wyszedłem z założenia, że gość sie pomylił w ankiecie z łapką/udem albo tylko wpisał na "na odpier..ol" dane
Ale jeśli to może być prowokacja, to prosze o skasowanie mojego wcześniejszego postu.

Zmieniony przez - Adriandna w dniu 2010-01-24 02:08:40
1

Jestem tym, kim jestem. Dzięki "nim" jestem człowiekiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 570
"Skoro nie chcesz sie zalać wodą/fatem, to proponuje na początek standard:
1-8 propionat 100 mg/e2d."

Ten propionat jest w zastrzykach? Wolałbym uniknąć iniekcji, przynajmniej na razie. Czego mogę realistycznie spodziewać się po jednym 6 tygodniowym cyklu Winstrol+białko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1581 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10082
kazdy tydzien na winie to +1kg miesa i -3kg smalcu, tydzien na bialku to +3kg miesa i - 1kg smalcu
takze sumujac powinienes po takim cyklu przybrac okolo 24kg miesni i zrzucic cos kolo tego tluszczu
tylko uwazaj zeby Ci za duzo tluszcz nie spadlo bo jak zabraknie to organizm zacznie kosci wypalac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 163
Jestem Jareczek, mały gnojek z Kanady
Chciałem być bardzo fajny i mieć tu kolegów.
Chciałbym tez fajnie wyglądać ale nie wyglądam.
Postanowiłem wiec spróbować wydymać Was i lansowałem się z nieswoim fotkami. Jednak niedobrzy moderatorzy zdemaskowali mnie i prawda wyszła na jaw:

http://www.sfd.pl/Nie_wchodz_do_Spama_bo_tam_mozesz_spotkac_Barana_-_Spam_Doping_Jol_Pusikety-t451132-s240.html
http://www.sfd.pl/Nie_wchodz_do_Spama_bo_tam_mozesz_spotkac_Barana_-_Spam_Doping_Jol_Pusikety-t451132-s198.html

A ja nadal musze być bardzo fajny bo tylko tu byłem wielki i miałem kolegów, internet to mój świat. Przegiąłem i dostałem bana wiec za wszelką cenę muszę się teraz mścić.
Doprowadziłem do konfliktu w dziale i zamknięcia spampostu. Szukałem gdzie mogę ukąsić.
Znalazłem iż moderatorzy i userzy forum mają konflikt z byłym porucznikiem SB . ***** domagał się od Mateo IP modów i userów działów SW, ludzi których nie znam i którzy nawet nie wiedzą gdzie znajdują się działy doping na SFD
Teraz mam nowego kolegę, sprzedałem mu adresy i inne dane, teraz jestem ważnym konfidentem i donosicielem. Ale to nic, bo mam kolegę, który we mnie wierzy.
Uważajcie bo wiecie teraz, ze nie żartuje i jestem do wszystkiego zdolny.
Zakładam teraz swoje forum, kulinarne- www.konfitury.pl zapraszam!!!

Zmieniony przez - Banan w dniu 2010-01-24 23:04:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3095 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25760
Talia i biceps mowia same za siebie i potrafie sobie nawet ta budowe ciala wyobrazic. Duzo pracy nad soba i z soba

Zmieniony przez - dzakas001 w dniu 2010-01-24 06:53:33

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 996 Napisanych postów 26201 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294906
chodzi o te wino "komanods"?
o diecie nie masz pojęcia więc idź do działu odżywianie
a poza tym jak ktoś ma w klacie tyle co w pasie......
zacznij biegać i normalnie jeść a o koksach nawet nie myśl bo będzie tragedia

Zmieniony przez - Aras84 w dniu 2010-01-24 07:08:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3095 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25760
Tez mi sie to tak skojarzylo juz nawet rysowalem w paincie ale pomyslalem ze to przez noc nie przespana mam z***ane pomysly i dalem sobie spokoj
Aras ma racje zrobisz sobie krzywde wplyna jeszcze gorzej ci na metabolizm i s*******isz sie na amen

Zmieniony przez - dzakas001 w dniu 2010-01-24 07:09:32

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 163
Jestem Jareczek, mały gnojek z Kanady
Chciałem być bardzo fajny i mieć tu kolegów.
Chciałbym tez fajnie wyglądać ale nie wyglądam.
Postanowiłem wiec spróbować wydymać Was i lansowałem się z nieswoim fotkami. Jednak niedobrzy moderatorzy zdemaskowali mnie i prawda wyszła na jaw:

http://www.sfd.pl/Nie_wchodz_do_Spama_bo_tam_mozesz_spotkac_Barana_-_Spam_Doping_Jol_Pusikety-t451132-s240.html
http://www.sfd.pl/Nie_wchodz_do_Spama_bo_tam_mozesz_spotkac_Barana_-_Spam_Doping_Jol_Pusikety-t451132-s198.html

A ja nadal musze być bardzo fajny bo tylko tu byłem wielki i miałem kolegów, internet to mój świat. Przegiąłem i dostałem bana wiec za wszelką cenę muszę się teraz mścić.
Doprowadziłem do konfliktu w dziale i zamknięcia spampostu. Szukałem gdzie mogę ukąsić.
Znalazłem iż moderatorzy i userzy forum mają konflikt z byłym porucznikiem SB . ***** domagał się od Mateo IP modów i userów działów SW, ludzi których nie znam i którzy nawet nie wiedzą gdzie znajdują się działy doping na SFD
Teraz mam nowego kolegę, sprzedałem mu adresy i inne dane, teraz jestem ważnym konfidentem i donosicielem. Ale to nic, bo mam kolegę, który we mnie wierzy.
Uważajcie bo wiecie teraz, ze nie żartuje i jestem do wszystkiego zdolny.
Zakładam teraz swoje forum, kulinarne- www.konfitury.pl zapraszam!!!

Zmieniony przez - Banan w dniu 2010-01-24 23:05:04
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 cykl prop pytanka

Następny temat

Anapolon i Teść