SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brzuszki a wzrost.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5480

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49
siema czy brzuszki hamuja czy pobudzaja wzrost ? bo ja chce schudnac i mam robic brzuszki mam 14 w sierpniu 15 lat i 158 cm wzrostow. czy moge spokojnie robic brzuszki i rosnac ? brzuszki normalne bez obciazen
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Tak mozesz wykonywac. Przeciez dostales juz odpowiedz i linka w temacie ktory aktualnie jest troszke nizej. Pytales o przysiady a wzrost, teraz pytasz o brzusszki a wzrost, pozneij zapytasz o pompki a wzrost itd? Tamtem link ktory wrzucilem by rozjasnil Twoje watpliwosci tylko nalezaloby go przeczytac.

pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49
ja mam problemy, i forum jest od tego, aby sobie pomagac i nie tylko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4103
no właśnie, czytając odpowiedzi innych np
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
nie wpłynie trening brzucha na wzrost.

zdr.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nic się nie stanie. A tak wogóle to który już Twój post o wzroście ? Chłopie, wychamuj trochę, bo zostaniesz najwyższym człowiekiem na świecie i co wtedy ?

Zmieniony przez - studensky w dniu 2008-06-11 15:15:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
podobno zakladanie zbyt duzej liczby tematow o p.ierdolach hamuje wzrost

Zmieniony przez - psonic w dniu 2008-06-11 15:41:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Psonic sog

Zmieniony przez - studensky w dniu 2008-06-11 15:46:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
Przeciez ty masz dopiero 14 lat gdzie ci sie tak spieszy. Spokojnie urosniesz jeszcze

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
zaraz zrobi nowy temat
Czy walenie konia wieczorami hamuje wzrost ?

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 22 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 597
walenie konia wzmaga porost włosów miedzy palcami, natomiast tzw. bicie gruchy, szczególnie długotrwałe, może spowodowac gwałtowny przyrost mięsni przedramienia. Wspomniec nalezy takze o zwieraczu, ale poczekajmy az o to zapyta.

co masz zjeśc jutro, zjedz dzisiaj

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

STO LAT MAKELROJ :)))

Następny temat

Dieta na redukcję

WHEY premium