SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Brzuszki

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1044

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 47
Witam, od kilku dni z bratem robimy codziennie brzuszki, zaczęło się niewinnie od 20 :) (bo już więcej ciężko było cokolwiek zrobić) Zależy nam na mięśniach brzucha wyrobionych w domowych warunkach.
Zaczęliśmy rano, jedną serię dziennie, z dnia na dzień stopniowo zwiększaliśmy liczbę powtórzeń o 3-4-5 i doszło do 67 ;).

Nasze pytanie: Ile razy dziennie powinniśmy robić powtórzenia, czy wystarczy raz dziennie maksymalna liczba powtórzeń, czy to ma sens czy powinniśmy robić po 10 serii po 10 brzuszków? Prosimy o jakąś fachową radę i co jeszcze możemy robić w domu żeby te mięsnie skośne i proste wyrobić :)

regards

Ryou..let ... tye?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 338 Wiek 22 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1605
Mięśnie brzucha można codziennie trenować ale bez wariacji. Wydaje mi się, że lepiej serie ale znawcą nie jestem. pozdro ;]
I Starajcie się je jak najpoprawniej wykonywać bo ja dociągałem głowę i mi kręgi wyszły... ( Dinozaurem się stałem )

Zmieniony przez - nieogarne w dniu 2011-08-23 17:01:17

"Aby do czegoś dojść, trzeba wyruszyć w drogę." - Wiesław Czermak.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 43831
Żadne codziennie, brzuch też musi się regenerować.
Ćwiczenie tylko jednej partii również mija się z celem, bo jakby wyglądał kaloryfer przy chudziutkich łapach i czerstwej klacie

W zdrowym ciele zdrowy duch

napisał(a)
Początkujący
Haha :D Tak :) Tylko my nowicjusze jesteśmy, a od czegoś trzeba zacząć prawda?

Ryou..let ... tye?

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 43831
Najlepiej od zdobycia podstawowej wiedzy o treningach i wybraniu sprawdzonego planu
Zapraszam do lektury:
http://www.sfd.pl/NAJCZĘŚCIEJ_ZADAWANE_PYTANIA-t755553.html

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1077 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3753
Tak, powinniście zacząć z głową Przede wszystkim ćwiczy się całe ciało ..
napisał(a)
Początkujący
Właśnie jestem w trakcie lektury :)
Zabrałem się również za odpowiednią dietę. Owsianki ryże mięcho itp... Z tą owsianką.. to jakieś przegięcie jest, raz zjadłem drugi trzeci, ale jak mam na tym ciągnąć to padne niedługo ^^

Ryou..let ... tye?

napisał(a)
Początkujący
Ja tam płatki owsiane jem przeważnie raz dziennie i jest gitarka

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 173 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1038
"Żadne codziennie, brzuch też musi się regenerować.
Ćwiczenie tylko jednej partii również mija się z celem, bo jakby wyglądał kaloryfer przy chudziutkich łapach i czerstwej klacie"

No wiesz wazzup ja mam 29 w łapce, 90 w klacie i kaloryfer, jakoś mnie jeszcze nie wyśmiali

Ja owsiankę mogę jeść, a jeść - nie wiem, co wam jest? Nie wchodzi wam?

Zmieniony przez - StrangeCC w dniu 2011-08-23 21:00:52
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 338 Wiek 22 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1605
No brzuch czytałem, że można codziennie i to chyba w dobrej książce jakiejś wiec nie wiem o co wam chodzi :(

"Aby do czegoś dojść, trzeba wyruszyć w drogę." - Wiesław Czermak.

napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 702 Napisanych postów 28109 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 218802
ano o to że brzuch pracuje przy większości ćwiczeń(bardziej lub mniej).
Po co więc go katować jeszscze dzień w dzień tysiacami brzuszków?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosla o ulozenie planu

Następny temat

Nowy trening, nowa dyscyplina - nowy Ja.

IFBB Diamond Cup Cacak Serbia 2018 IFBB Diamond Cup Cacak Serbia 2018 Puchar Polski Południowej PZKFITS - Kraków 2018 Puchar Polski Południowej PZKFITS - Kraków 2018 Domowa granola Domowa granola Uniwersyteckie Mistrzostwa Polski  PZKFITS 2018 Uniwersyteckie Mistrzostwa Polski PZKFITS 2018 Rozciąganie statyczne zmniejsza siłę Rozciąganie statyczne zmniejsza siłę Kurkuma - właściwości, zastosowanie, dawkowanie Kurkuma - właściwości, zastosowanie, dawkowanie Mniej węglowodanów to lepsza pamięć? Mniej węglowodanów to lepsza pamięć? 9 rzeczy, które każda sprawna osoba powinna dać radę zrobić 9 rzeczy, które każda sprawna osoba powinna dać radę zrobić