SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brzuch wiekszy od klaty? Pomoz grubasowi odnależć pod nim kawałek kraty %-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5403

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 762 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17180
Witam. Prosze o skorygowanie:

Płeć : mężczyzna
Wiek : ledwo 19
Waga : 87/88
Wzrost : 174
Obwód klatki : nie wiem
Obwód ramienia : 39
Obwód talii : 95/96
Obwód uda : 63/63
Obwód łydki : 42
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : ponad 20%
Aktywność w ciągu dnia : szkoła
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 2x w tygodniu siłownia - FBW, w DNT aero/HIIT
Odżywianie : masowa bez konretnej diety = zalanie
Cel : redukcja bez spalacza do konca maja, pozniej dolaczony spalacz
Ograniczenia żywieniowe : jem wszystko
Stan zdrowia : dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej : każdy
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : mono, mono+cp, białko, gainery, bulki
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak, wszystkie, oprocz PH
Stosowane wcześniej diety : staranie sie jesc z głową








Tutaj atrakcja tygodnia , jeden w efektow takiego staniu - szpital wyrostek z rozlazłą sie rana:





DIETA:
Bede sie kierował wskazówkami z:
https://www.sfd.pl/PODSTAWY_UKŁADANIA_DIETY.-t527693.html
Jestem jeszcze uczniem na utrzymaniu wiec obiad domowy lepiej dac przed treningiem czy po?


TRENING:

FBW 2x w tygodniu + aeroby 3x w tygodniu

Poniedziałek - aero
Wtorek - siłownia
Środa - aero
Czwartek - siłownia
Piatek -
Sobota - aero
Niedziela -

Aero:
rozgrzewka 5-6 min
HIIT - 5 obiegów + co tydzien 1 wiecej
trucht po - 10-15 min

A
Klatka piersiowa:
- Wyciskanie hantli na skosie 3s
Barki:
- Wyciskanie hantli 2s
Tricepsy:
- Pompki na poręczach 2s
Plecy:
- Martwy ciąg 2s
- Podciąganie na drążku 2s
Nogi:
- Prostowanie nóg w siadzie 2s
- Uginanie nóg w leżeniu 2s
Bicepsy:
- Uginanie ramion ze sztanga 2s

B
Klatka piersiowa:
- Wyciskanie sztangi płasko 3s
Barki:
- Military press 2s
Tricepsy:
- Prostowanie ramion na wyciągu 2s
Plecy:
- Wiosłowanie sztanga 2s
- Unoszenie z opadu 2s
Nogi:
- Przysiady ze sztanga 2s
- Uginanie nóg w leżeniu 2s
Bicepsy:
- Uginanie ramion ze sztangielkami w chwycie młotkowym 2s



Pytania:

1. Jak i czy warto dołączyć TABATE?
2. Areo 3x starczy?
3. Poczytałem i wiem ze spalacz dodac pozniej, Man Scrooch dobry na poczatek? lepiej dawkowac 2 czy 3 tabl?
4. Został mi bulk Top mass (43/43/13), białko Olimpowskie, gainer chyba gainbolica 6000. Powiedzcie mi konretnie gdzie i kiedy co mozna dołozyc? Tylko to ze wg brakow w diecie to malo mnie ratuje Gainera moze w ogole odloze, bulka po treningu w szatni i w szkole? a białko rano + na noc?
5. Zyebcie mnie bo sie zapuscilem , do wakacji wiem ze tego nie ogarnę ale chociaz troche brzuch zredukowac do 87-88.


Soczyste sogaczki czekaja

Zmieniony przez - franklinPL w dniu 2010-04-17 17:15:34

Trwaj w tym co kochasz.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1276 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14359
ja *******e co jest na ostatnim zdjeciu?

a juz przeczytalem :D

Zmieniony przez - Precedens w dniu 2010-04-17 17:34:50

"gdzie Ty widzisz żebra? to mięśnie zębate...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 762 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17180
Dziki mięso mi sie zrobilo jak sie gora rozlazła, i pozniej to rwali wiec dieta plynna przez dlugi czas, i z treningiem dosc sporo przerwy

Trwaj w tym co kochasz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem jeszcze uczniem na utrzymaniu wiec obiad domowy lepiej dac przed treningiem czy po?

przed i po
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 762 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17180
ale chodzi mi bardziej czy lepiej konretniejszy i wyliczony posilek przed czy po, a obiadowa niespodzianka w innym miejscu,

Trwaj w tym co kochasz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co to obiadowa niespodzianka ??

posiłek przed i po treningowy powjnien być bogaty w węglowodany i bialko, po treningu może tych węgli być mniej, wg badań przyjmuje się tyle gram węgli ile ważysz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 762 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17180
No czy wieksza uwage skupic do po treningowego czy do przed?

I co najlepiej jesc po areobac, dodam ze biegam raczej pod wieczor bo rano nie ma jak - szkola

Trwaj w tym co kochasz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeśli tak dziwnie do tego podchodzisz to wieksza uwage bym skupił na przedtreningowym.

Co jeść napisałem post wyżej (np. ryż brazowy +kurczak gotowany)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 762 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17180
Wypowie sie ktos jeszcze?

Trwaj w tym co kochasz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
FBW 3x w tyg
Aero 3x w tyg

Obiadki jedz przed treningem.

Masz jakiekolwiek środki , możliwośći żeby ułożyć sobie jakąkolwiek diete?

Suplementacja dopiero jako uzupełnienie diety więc odpowiedz na pytanie wyżej potem dalej się wypowiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 762 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17180
Konretnej z wyliczeniami nie, nie tnąc w chvya nie umiem jej utrzymac. Zmienilem troche proporcje tj obciałem wegle z posiłkow, wywalenie margaryny, ograniczenie slodyczy, i 3x dziennie białko dodatkowo.
Dieta miej wiecej wyglada tak ze rano 2jajka + płatki (owsianych nie moge - uczulenie) swoja droga jaki by byl tu dobry zamiennik?
Do szkoly trudno mi robic wczesniej filety z kury + ryz w pojemniku dlt przewaznei sa ta kanapki do tego staram sie zabierac wlasnie białko. z czego wyeliminowalem smarowidla (maragaryne itp)
Po szkole makaron czy to z bialym serem czy z jakims miesem
Trening
W szatni bulk, po powrocie do domu tunczyk/cyc + nie wielka ilosc ryzu/kaszy
Kolo 18-19 albo pijam białko, albo wdupiam co jest. Jezeli jeszce glodny.
I na noc białko lub twarog pol tlusty ( dokladac oliwe? czy ona tylko przy masie ma leciec? )

Z FBW wlasnie troche problem wiem ze ma byc werjsa 3x, tylko problem z czasu bo za 2tyg matura... ale postaram sie dokladac 3 raz

Trwaj w tym co kochasz.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta masowa prosze o pomoc

Następny temat

Ważenie produktów

Wiecej