SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brzuch brzuch brzuch

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1065

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10
Witam ... jestem tutaj calkowicie nowa i mam pytanie (pewnie slyszeliscie je miliony razy ) a mianowicie ... urodzilam dwojke dzieci rok po roku i ogolnie doszlo mi +40 kg :( udalo mi sie to zrzuci i tak mi sie wydaje oprocz dolnej parti brzucha ( nie wiem czy to skora czy jeszcze troche tluszczu) nic nie przeszkadzalo by mi ... cwicze ok 4-5 razy w tygodniu ale omijam silownie... zazwyczaj a tak naprawde zawsze sa to cwiczenia aerobowe plus fitnes plus dwa razy w tygodniu karate ... ale nie potrafie spalic tej dolnej partii.. ostatnio tez uslyszalam ze mam malo wyksztalcone miesnie na plecach i barkach ... nie stosuje suplementow bo nie mam pojecia jakie ... prosze o pomoc ... raczej nie chodzi mi o schudniecie ale o wyrzezbienie sylwetki ze jak stane przed lustrem to bede mogla patrzec ... pozdrawiam KARINA

Matka Zona :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
Przeczytaj Koncepcję oraz Regulamin działu, znajdziesz w podwieszonych tematach.
Tam znajdziesz informację co zrobić aby otrzymać pomoc.



Robiąc aeroby i skacząc na fitness niestety nie schudniesz.
Jedrna sylwetka w tym również brzuch = mięśnie, aby mieć mięśnie trzeba ćwiczyć siłowo.

Zmieniony przez - UNKNOVVN w dniu 2012-06-24 15:06:40

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mam problem ;/

Następny temat

nowa i zielona

WHEY premium