SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brzuch - jakie ćwiczenia na masę

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1000

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 156
Witam, mam do szanownych forumowiczów pytanie odnośnie brzucha:
chce w przeciągu miesiąca rozpocząć dietę na masę i tu pytanie do was: czy w diecie na masie powinniśmy budować mięśnie na ciężarach? tzn.. obciążenie do spięć tułowia czy raczej coś w stylu ćwiczeń abs 2 bez obciążenia? W większości grup mięśniowych przy tworzeniu masy wchodzi się na ciężary a jak jest odnośnie brzucha? chciałbym odnieść maksymalne efekty ( do tego oczywiście odpowiednia dieta i suplementacja) chodzi mi tutaj tylko i wyłącznie o ćwiczenia...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234169
brzuch (miesnie) rosnie wraz z innymi cwiczeniami wielostawowymi jak martwy ciag, wyciskania, przysiady. mozna brzuch dodatkowo przetrenowac z obciazeniem.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 156
Tzn. że ćwiczenie brzucha z obciążeniem jest niepoprawne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7666
Brzuch z obciazeniem cwiczysz przy MC, przysiadach jak napisal kolega wyzej. A przy masowaniu oprocz tych cwiczen, ktore wymienilem wyzej budujacych miesnie mozesz dodac cwiczenia na spalanie tluszczu. Polecam pobiegac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1353 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15467
Dołączam się do pytania. Jeśli na siłowni przy ćwiczeniu innej partii niż brzuch, który też pracuje to nie ma żadnych przeciwwskazań,aby robić dodatkowo jakiś zestaw typu ABS II?

"The only one who can tell you 'you can't' is you. And you don't have to listen."
Dziennik: http://www.sfd.pl/[DT]_Forma_luks__Frycekz-t1065140.html#

Pomogłem? Daj SOGacza ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234169
kaczak1108
Tzn. że ćwiczenie brzucha z obciążeniem jest niepoprawne?


niegdzie tak nie napisalem

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 156
To fakt, może źle zrozumiałem. Tylko właśnie nurtuje mnie temat: jak ćwiczyć brzuch budując masę? Czy mógłby ktoś wskazać jakiś zestaw ćwiczeń? Czy w ogóle brzucha nie trenować jako jedną z grup mięśniowych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena treningu FBW

Następny temat

Laczenie partii

WHEY premium