SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brzuch 2-3 razy w Domu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 777 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 52435
Witam , niedługo zaczynam cykl kreatynowy.
Wszystko jest już prawie dopięte na ostatni guzik , ale podczas cyklu chcę wykonywać ćwiczenia na brzuch. Przyznam się bez bicia , że go zaniedbywałem , ale , że jestem raczej mezomorfikiem to nawet mi się nie zalałjavascript: test('') Pas 81-82 no nie obraziłbym się gdybym zrzucił parę cm z niego (kiedyś miałem w okolicach 75-77cm) no , ale oczywiście najbardziej zależy mi na tej tzw kracie ;p czyli wyciśnięciu z niego maksimum. Trening będę wykonywał w warunkach domowych , 2-3 razy w tygodniu w dni nietreningowe. Posiadam trochę obciążenia no i ławkę do ćwiczeń z możliwością ustawienia skosu w górę. Myślałem na A6W lub ABS II

Proszę o rady

Pozdrawiam
javascript: test('');

joł!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13688
A6W
robisz co dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 777 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 52435
Nie rozumiem ?

Ćwiczę 3 razy w tygodniu na siłowni pon , środa , piątek i w te dni odpadają dodatkowe ćwiczenia brzucha , brzuch chce ćwiczyć dodatkowo 2-3 razy w tygodniu w warunkach domowych.

Czy może ktoś dać jakieś konkretne rady , wskazówki ?

Pozdrawiam.

joł!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 422
zabisko'wi chodzilo o to, ze a6w powinno sie robic co dzien, a nie tak jak ty bys chcial 2-3 razy w tygodniu. wiec albo robisz co dzien, albo 2-3 razy w tygodniu (wtedy a6w odpada)

mam nadzieje, ze pomoglem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masz tutaj a6w w obrazku w dobrej jakości :)

http://leparkour.ovh.org/porady/trening/6weidera/trening.jpg

Ja już jestem po takiej serii i przyznam że jestem zadowolony. Lecz musisz do tego podejść sumiennie i pamiętać aby ćwiczyć codziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13688
corlic
widać że siedzisz na forum i czytasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 422
to chyba dobrze ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 292 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2864
a ja zareklamuję ci system treningu brzunia mojego autorstwa
https://www.sfd.pl/Zwiększanie_wytrzymalości_mięśni_part_1_by_theredel_:-t385242.html
możesz np dziennie rano robić, zaraz po wstaniu z łóżka, zajmuje niewielę czasu, a jak zrobisz go pierwszy raz to będziesz zdziwiony efektami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Amatorski trening

Następny temat

MASS- Bauer90

Wiecej