SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brzuch

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 691

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15
Witam wszystkich. Mam na imię Przemek i mam niecałe 14 lat :) Chciałem zapytać się co mógłbym zrobić żeby ładnie wyrobić sobie tak zwany "kaloryfer"? Na wstępie mówię że ważę ok.50kg i mam 155cm wzrostu. Jakieś treningi? (np.abs), jakieś diety? Z góry dziękuję za wszystkie pomocne odpowiedzi :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witaj. W tym wieku nic nie zaczynaj z dietą, bo jesteś młody a Twój organizm jeszcze rośnie i się rozwija. Zadbaj tylko o to, byś miał w miarę dobrą dietę - mam na myśli bez śmieciowego jedzenia oraz słodyczy.. Mając tyle lat także możesz zacząć już ćwiczysz siłowo opierając swój plan treningowy tylko i wyłącznie na ćwiczeniach złotych-wielostawowych, izolacje odrzuć. Brzucha na początku także nie rób, bo on może spowodować zahamowanie budowania masy mięśniowej a jego mięśnie przy ćwiczeniach złotych i tak dostaną mega kopa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6489 Napisanych postów 62279 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777481
W Twoim wieku nie ma za bardzo co szaleć ze specjalnymi treningami czy dietami. Wystarczy ogólnie zdrowe nawyki żywieniowe i sport w każdej postaci.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14673 Napisanych postów 53175 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400620
Ćwiczenie mięśni brzucha hamuje wzrost masy mięśniowej? A w jaki sposób? Mogę jakiegoś linka do badań? Dla mnie to nowość.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14673 Napisanych postów 53175 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400620
Jak dla mnie mało przekonujące, wspomniane tylko o tym, że Gironda tak twierdził i to wszyst w temacie udokumentowania stwierdzenia.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Każdy wierzy w to co chcę. Ja tam jednak zauważyłam spadek budowania mięśni gdy właśnie ćwiczyłam też brzuch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15
A da sie jakoś zdrowo dla mnie zbudować sobie nawet ładną sylwetkę tak żebym nie musiał się wstydzić wychodzić na plażę? Mimo że widzę dużo "większych" (bez urazy) osób to nadal się trochę wstydzę ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Żeby jąz budować też potrzeba czasu. Trening siłowy + dieta na pewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6489 Napisanych postów 62279 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777481
Czasem zbyt przemęczony brzuch hamuje progres w podstawowych ćwiczeniach siłowych co może się jednocześnie przełożyć na brak w nich progresu a co za tym idzie brak progresu masowego.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa,Czy redukcja takani tluszczowej.

Następny temat

Masa Czy rzeźba?

WHEY premium