SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brzuch:(

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 959

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
to tak moj problem jest taki ze trudno jest spalic mi tluszczyk z dolnej czesci brzucha gora idzie spoko ale dol to makabra brzuch jest bardziej w przodzie niz klatadopradzcie cos nie wiem co

:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Przypuszczam ze jednym czynnikiem jest za duza ilosc wegli w diecie i dlatego brzuch jest stosunkowo duzy bo czesto masa idzie tam gdzie tego bysmy nie chcieli. Jednak tak jak mowisz gorna czesc moze byc w miare okej a dol niestety bedzie tragiczny. Zawsze jest tam troche wody no i niestety to co jemy rowniez daje sie wlasnie we znaki. Spojrz na to rano i napewno bedzie nieco lepiej. Dorzuc aerobow , zmien trening brzucha rozpisujac go sobie na cwiczenia na gore,dol i skosy i obserwuj co jest grane.

pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
ok dziex Iverson:)a co bys poradzil na klate zeby rosla do przodu??

Zmieniony przez - yamek w dniu 2008-04-07 21:18:18

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Cudow co do klatki nie da sie wymyslic. Potrzebna jest masa zeby zrobic grubosc bo powietrzem nie da sie tego wypelnic. Niektorzy maja dobra genetyke ktorym sprzyja rozwoj na grubosc innym na szerokosc . Ja osobiscie tez mam z tym problem i kombinuje roznymi chwytami czy to hantla czy sztanga. Rob podobnie i pewnie tez znajdziesz zloty srodek dla siebie.

pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
heh narazie cwicze 2.5 miecha wiec nie mozna po takim czasie oczekiwac takich wynikow jakich by sie chcialotrzeba dalej cwiczyc i juz

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 234
W moim przypadku wystający brzuch ma też chyba związek z kręgosłupem - mam z nim drobne problemy, tzn garbię się nieco i w ogóle barki "opadają" i chcą się jakby spotkać przed nosem :)
Kiedyś ważyłem 73kg przy 182cm, a budowę mam dosyć szeroką i grube kości, a brzuch i tak był.
Jednocześnie chciałbym obalić teorię ćwiczeń izometrycznych na brzuch, czyli "wciąganie" go.
Wierzcie mi, wciągam brzuch od 21 lat (LOL serio) z przerwą na sen. Tak mi to weszło w krew, że kiedy go puszczę swobodnie, to "flaki" mnie bolą.
Jednak w związku z powyższym nie widzę żadnych pozytywnych efektów tej czynności

Wy wspierajcie mnie, a ja będę wspierał Was !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13688
efekt słabe prostowniki wpisz plan na plecy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomozcie z planem

Następny temat

FBW masa do oceny

WHEY premium