SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brzuch, co teraz robic?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 943

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez odzywianie z działu Plany SFD - opinie klientów.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 231 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1661


Witam, mam pytanko, bo zbliża sie lato, i pozatym ze trzeba masy nałapac (w moim wypadku bardzo wskazane) to wypada miec jakąs kratke na bzuchu. Jakies 3 tygodnie temu skonczylem a6w, i teraz zastanawiam sie co dalej. brzuch nie jest rewelacyjny, jednak mimo wszystko z a6w jestem zadowolony, bo wczesniej byl on poprostu typowo płaski. Zastanawiam sie teraz czy szarpac sie na ABS II czy lepsze są cwiczenia na siłowni na maszynach, twisterze, oraz tradycyjne katowanie brzucha na drążku i ławce skośnej. Zamieszczam aktualne fotki brzuśka. Prosze o pomoc, zakłóżmy ze chce wyrzeźbic go w ciągu 4 miesiecy - co polecacie?

PS zdjecia sa na niestety spince ;/ (gdyby tak wygladal bez to bylbym calkiem zadowolony)

Zmieniony przez - Bazz_NS w dniu 2010-01-30 10:14:39

'Jedno tylko zabija marzenia - strach przed porażką...'

Jeśli pomogłem to prawy dolny róg zawsze mile widziany.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1746
polecam jeszcze ze 4 tematy na pewno cie lepiej zrozumiemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1661
bazz nie przejmuj sie takimi zlosliwymi typkami jak patrykpk. Radzilbym tobie chodzic na silownie i cwiczyc wszystkie grupy miesni oraz zastosowac diete na mase. Na silowni cwicz brzuch 3 razy w tygodniu(to wystarczy)i napewno urosna ci miesnie brzucha. po cyklu pozostan ie ci tylko redukcja tluszczu i bedziesz mieal wiekszy "kaloryfer"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuch, co teraz

Następny temat

Siłownia

WHEY premium