SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Brownie bananowe PALEO, BEZ GLUTENU

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4020

napisał(a)
lubiekaszke Redakcja SFD Administrator
Ekspert
Szacuny 473 Napisanych postów 13027 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 78121
Tydzień temu chciałam zrobić murzynka gryczano - gruszkowego ale nie znalazłam nigdzie dojrzałych gruszek więc zrobiłam oto takie cudo:

BROWNIE BANANOWE

Składniki na blachę 25x40cm
* 8 dużych jaj
* 8 dojrzałych bananów (u mnie wyszło 877g)
* 130g kakao
* 150g wiórków kokosowych (lub mleko kokosowe)
* woda
* 100g wiśni (opcjonalnie)
* olej kokosowy do natłuszczenie blachy

Sposób przygotowania:
1. Jaja blendujemy z bananami.
2. Wiórki kokosowe mielimy na masło - ja zmieliłam w elektrycznym młynku do kawy. Dolewamy wodę w takiej ilości żeby konsystencją przypominało gęstą śmietanę.
3. Wiórki i kakao dodajemy do masy i blendujemy. Ciasto powinno mieć konsystencje gęstej śmietany. Jeżeli będzie zbyt gęste to dodajemy wody.
4. Ciasto wylewamy na blachę, układamy wiśnie delikatnie wciskając i pieczemy ok. 40 minut (do suchego patyczka) w 180stopniach.

Wartości odżywcze całego ciasta z wiśniami

Kcal: 2 770,08
Białko: 97,6g
Tłuszcz: 153,6g
Węglowodany: 234,4g

Smacznego
1

Zastępca Redaktora Naczelnego serwisów SFD S.A.

Kontakt: agata.szulczynska@sfd.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1209 Napisanych postów 95001 Wiek 27 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 375707
Fajne ciacho! Zasłużony sog!
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 237 Napisanych postów 27060 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 75953
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 619 Napisanych postów 2611 Wiek 37 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 7058
bardzo fajne !!

Zapraszam do swojego bloga w kuchni SFD-http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni_-t1077115.html 

napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2253 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 46214
A może być żurawina zamiast wiśni? Będzie pasować?

Nie rezygnuj z marzen w obawie przed przegrana, to samo powtarzam sobie codzien rano. - Molesta
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=94&page=21 - moj dziennik
Co mozna robic cala wiecznosc i sie nie znudzic? Osiagac doskonalosc!

napisał(a)
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 1967 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 17778
W tygodniu robie !
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 619 Napisanych postów 2611 Wiek 37 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 7058
owoce pewnie różne będą pasować

Zapraszam do swojego bloga w kuchni SFD-http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni_-t1077115.html 

napisał(a)
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 1967 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 17778
Brownie z truskawkami jest pyszne ;)
napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 27 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 67
To zdjęcie mnie przekonało, bezapelacyjnie ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Weekendowe konkursy z kuchnią SFD-Czerwiec 2015

Następny temat

Klopsy pieczone w szpinaku [LC]

Phil Heath ryzykował życiem! Anna Nawrot - ocena sylwetki Katarzyna Strzelczyk - ocena sylwetki Leksykon suplementacji: Acetyl-L-karnityna Boostery testosteronu a badania hormonalne - dlaczego są ważne? Jaka kasza jest najzdrowsza? Pasja Maszyny o której nie wiedzieliście! Suplementacja okołotreningowa