SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Branch Warren IFBB Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 628076

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5385 Napisanych postów 15406 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388226
ludzie pisza ze on nie ma genu - sam tak kiedys pisalem, ale kiedys wygladal super i nie mam pojecia jak mozna ta spi***lic tak super sylwetke, z roku na rok wyglada to coraz gorzej...










i ostatnia fota troche pozniej - jak na moje ta fota przodem, nie widac zadnych slabych stron, a dolna czesc poprostu masakra!


Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2013-10-15 23:42:26

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 984 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42982
Pogoń za masą zniszczyła mu sylwetke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
Branch chyba sam nie wie jak mozna bylo tak sp.i.e.r.d.olic.

Nie wiem ile on tam wazy na tych zdjeciach, ale przeciez wystarczylo dodac okolo 20 pounderow do tego co bylo i bylby Mr O, i to na dzien dzisiejszy bezdyskusyjny przy Philu. Mial na to 20 lat, s*******, jeszcze nie widzialem zeby ktos tak zepsul swoja sylwetke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4924
Sandwich16
Mial na to 20 lat, s*******, jeszcze nie widzialem zeby ktos tak zepsul swoja sylwetke.



choćby z naszego podwórka - Piotrkowicz. - Moim zdaniem jeszcze bardziej zepsuł sylwetkę w pogodni za masą :). W sumie najczęściej spotykana dziś przypadłość - utrata estetyki i proporcji na rzecz pogodni za masą. Lista zawodników, którzy na tym polecieli chyba nie ma końca: zaczynając od największych mistrzach - coleman, dorian, cutler, kończąc na amatorach (choćby ostatnio mocno nielubiany akop).

Swoją drogą utrzymać estetykę do teraz udało się jednemu mr. O - dexterowi - ale u niego i tak się wszyscy czepiają, że jest za mały, za mało masy , nie robi postępów.

No cóż o złoty środek między masą a estetyką ciężko - obecnie takich zawodników, którzy osiągneli optimum jest niewielu. Mi przychodzi na myśl tylko wolf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
Mega :) te foty jedna mysli mi przychodzi Paul Demayo... identyczny freak jesli chodzi o nogi . A jak spier**** sylwetke prosta odp targac ciezarami szarpac i zrywac miesnie to wyglada jak wyglada, Co innego treningi np Kaia ktore polegaja na czuciu miesniowym i plynnym ruchu itd(mniejsze ryzyko kontuzji) napewno jakies tam czucie mial bo wkoncu swoje cwiczyl ale tak se tylko pozrywal miesnie ale czy tak cwiczy na codzien tego tez nikt nie wie mozna gdybac, Akop zwalil sylwetke przez wbijanie towaru na chama i zrobienie z siebie tucznika w 2-3 lata zamiast z glowa w 10 ... d**** i tyle

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niezła forma








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5385 Napisanych postów 15406 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388226
ta, brzuch jak bojler, nogi nie dosc ze jedna inna od drugiej to obie i tak lipne w porownaniu do kiedys, nie mowiac ze teraz co 2gi pros na scenie ma lepsze nogi niz on i lepsza talie, ale warrena i tak pchaja wysoko, patrzac na wyniki...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Radosław Słodkiewicz - aktualna forma

Następny temat

Kiedy jakies zawody w polsce?

WHEY premium