SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak utraty wagi

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1439

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 199
Witam Forumowiczów.
Od miesiąca jestem na diecie + 5 dni w tygodniu trenuje. Poniedziałek środa i piątek są to treningi siłowe i kardio, natomiast we wtorki i czwartki uprawiam krav magę.Przed zaczęciem treningów bylem mocno zalany, miałem sporą nadwagę. ostatnio ważyłem się w domu 3 tygodnie temu. Po przyjeździe ze studiów rodzice, pracownik mich rodziców w firmie, dziewczyna, brat, koleżanki i koledzy mówili że schudłem i że na prawdę już zaczynam wyglądać jako tako,a po wejściu na wagę okazało się, że nic nie spadłem z wagi :( czym to może być spowodowane ?? sam widzę różnicę, mieszcząc się w dotąd za ciasne spodnie czy też muszę mocno zacisnąć pas żeby stare spodnie mi nie spadły z tyłka... Pomocy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2120 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15700
Zgubiłeś trochę tłuszczu i zbudować trochę mięśni. Jak zaczynasz ćwiczyć to często zdarzają się takie przypadki, że budujesz mięśnie przy jednoczesnej stracie tkanki tłuszczowej. Poza tym jeśli widzisz zmianę w lustrze, wymiarach to nie patrz na wagę

Dziennik Treningowy, redukcja:

[ http://www.sfd.pl/[DT]_Gobi__PROJEKT_REDUKCJA-t1016892.html ]

Pomogłem?
Nie żałuj soga

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 199
dzięki za odpowiedź :) a to nie powinno być tak, że przy redukcji to właśnie marne są szansę na zbudowanie mięśnia, a tym bardziej na zastępowaniu kilogramów fatu na kilogramy mięśni ?? szczerze powiedziawszy to się troszkę zdołowałem, jak to jest możliwe że po 3 tygodniach nic nie drgnęło a ludzie mówią, że spadłem z masy i to ostro...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 351 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3222
Z początku tak się dzieje

'Ile potu na treningu poświęcisz, tyle stali pójdzie do Twoich mięśni' Zrobić coś z niczego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 199
Czyli mówicie, żeby się nie przejmować i robić dalej to co robię i że to co się dzieje teraz jest rzeczą normalną ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 351 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3222
Tak

'Ile potu na treningu poświęcisz, tyle stali pójdzie do Twoich mięśni' Zrobić coś z niczego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2120 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15700
marcys
Czyli mówicie, żeby się nie przejmować i robić dalej to co robię i że to co się dzieje teraz jest rzeczą normalną ?

Jak w lustrze widzisz zmiany to jak najbardziej tak

Dziennik Treningowy, redukcja:

[ http://www.sfd.pl/[DT]_Gobi__PROJEKT_REDUKCJA-t1016892.html ]

Pomogłem?
Nie żałuj soga

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 199
Sorka może że pisze jak potłuczony, ale nie powiem żebym się troszkę nie zdenerwował i nie zdeprymował zaistniałą sytuacją. Chciałem chudnąć ale zachować masę mięśniową, i sami możecie sb wyobrazić jak się zdziwiłem po tylu ciepłych słowach że jednak nic z wagą nie drgnęło..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12040 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
wszystko zalezy od tego na co jestes ukierunkowany, bo jak na redukcje masy ciala, waga tak czy siak powinna spasc.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 132 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3360
Bardziej Ci zależy na lepszym wyglądzie, który inni zauważą, czy na tym, żeby waga pokazywała mniej ? Bo ja tutaj nie rozumiem zbytnio problemu. Wszyscy Ci mówią, że wyglądasz lepiej, a Tobie nie pasuje waga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 199
Tzn wiesz.. Generalnie mówią że owszem spadłem z wizualnie z masy, i tak z ciekawości się poszedłem zważyć i wiesz jakie było moje zdziwienie kiedy patrzę się a tam ta sama cyfra co 3 tygodnie wcześniej ? i zacząłem się zastanawiać dlaczego tak jest ..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena Planu Treningowego

Następny temat

Od zera

WHEY premium