SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Brak sił na treningach

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 703

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 521
Witam, mam mały problem. Od pewnego czasu nie mam sił do wykonywania ćwiczeń (dużo nauki, obowiązków) coraz trudniej jest z progresem, nie daję rady ze zwiększonym obciązeniem, a przez to treningI(3x siłowe, 2x-aerobowo-obwodowe) wykonuję "z przyzwyczajenia do ćwiczeń"- nie mam na nie ochoty. Jaka może być tego przyczyna? Może powinnam zmienic trening? Z góry dziekuję za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 26831 Wiek 12 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 282377
Czekaj, zaraz wywróżę
Nie wiem, jak wygląda Twoja dieta, nie wiem, jak trening.... eee... musisz coś zmienić

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5081 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 50823
a może jesz za mało?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 521
a do ilu kg jako progres stosuje się zwiększanie obciązenia? Do jakiego pułapu dodaje się obciążenie?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5081 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 50823
no jak do ilu? do maksa..
słuchaj, oblicz sobie, ile kcal potrzebujesz : http://potreningu.pl/kalkulatory/bmr 
pozniej policz sobie, ile mniej wiecej jesz. moze jesz za malo po prostu i stad brak energii. albo jesz smieciowe jedzenie. albo sie przetrenowalas i musisz odpoczac..
najlepiej zrob zrzut zarcia z dzisiaj i przykladowy trening- madrzejsze ode mnie ci na pewno pomoga. tylko daj jakies info, bo nikt z nas wrozka nie jest i nie trzyma szklanej kuli w szufladzie
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 210 Napisanych postów 59591 Wiek 13 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 228104
Proste: zacznij jeść adewatnie do swoich potrzeb, bo idę o zakład, że dieta kuleje

Pokaż co jesz z uwzględnieniem BWT, najlepiej używając dziennika żywieniowego z potreningu.pl
No i ten trening pokaż, bo mam wrażenie, że tonie w aerobach

Do ilu kg zwiększać ciężary? W nieskończoność.

Matka Chrzestna

NIEDOCZAS mam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co zrobić, by mieć płaski brzuch?

Następny temat

bardzo wazne

Kai Greene w nowej odsłonie Kai Greene w nowej odsłonie Kreatyna, czy potrzebuje wsparcia transporterów? Kreatyna, czy potrzebuje wsparcia transporterów? Robert Burneika wróci na scenę! Robert Burneika wróci na scenę! Nietolerancje pokarmowe - rodzaje i diagnostyka Nietolerancje pokarmowe - rodzaje i diagnostyka Jakie pralinki jeść na diecie? Jakie pralinki jeść na diecie? Jak rosną mięśnie? Jak rosną mięśnie? Alicja w krainie szampana Alicja w krainie szampana Poizometryczna relaksacja mięśni, sposób na szybkie rozciąganie Poizometryczna relaksacja mięśni, sposób na szybkie rozciąganie