SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak przyrostów.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1875

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1598
Witam. Zacznę od tego że dużo ćwiczyłem z własnym ciałem. Efekty były ale w zarysie mięśnia i w rzeźbie. Chodzę na siłownię(ok. 2 lata ale ciągle z długimi przerwami) i mam ten sam problem co w tamtym roku. Zamiast tyć ciąglę chudnę i zero efektów ani wagowo ani w sile. Naewt chyba jest regres. Regeneracja jest, trening na silowni owszem(oczywiście masówka) diety nie ma, lecz odrzywiam sie tak jak należy. I teraz zastanawiam się czy nie kupić jakiś suplementów. NP białka i kreatyny czy samego białka. Proszę o podpowiedź.

Wiek: 18
Waga: 71 kg
Wzrost: 185 cm
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1598
Może nie są to długie przerwy. Wygląda to tak. Chodzę na siłownie ok. 3-4 miesiące. zawsze robie 2 plany. poźniej kolejne 2-3 miesiące robię trening w własnym ciałem i znowu siłka. Nie wygląda to tak, że przez ten okres przerwy nic nie robię.

Ballomus- aby dodać kcal to bym musiał chyba jeszcze 1 posiłek wrzucić a mi się poprostu już nie mieści :) Jem tyle ile jestem w siebie wcisnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80905
diety nie ma, lecz odrzywiam sie tak jak należy.
Chyba jednak nie tak jak nalezy, skoro zamiast przybierac na wadze, chudniesz. Dzial Odzywianie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie masz diety a już myślisz o suplementacji? Chyba nie ta kolej rzeczy...
Ankieta, aktualna rozpiska i dieta wtedy się czegoś dowiemy.

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1598
Trening:
Poniedziałek:
klatka piersiowa -
wyciskanie sztangi, leżenie na plecach: 4 serie w tym 1 rozgrzewkowa.
rozpiętki 4 serie w tym 1 rozgrzewkowa.
wyciskanie sztangi, ławka skośna siedząc 4 serie w tym 1 rozgrzewkowa.
brzuch:
podciąganie nog w zwisie 3 serie do odmowy
unoszenie tułowia, nogi na podwyższeniu 3 seriie.
Wtorek:
naramienne :
unoszenie sztangielek, opad tułowia 4 serie
wyciskanie sztangielek siedząc 3 serie
wyciskanie sztangielek stojąc 3 serie
czworoboczne:
unoszenie barków 4 serie
Środa:
Udo:
przysiady ze sztangą 5 serii
prostowanie nóg siedząc 3 serie
uginanie nóg leżąc 3 serie
łydka:
wspięcia na palce ze sztangą 8 serii
Czwartek: wolne
Piątek:
biceps :
unoszenie przedramion stojąc 4 sierie
unoszenie przedramion siedząc 4 serie
triceps:
wyciskanie sztangi za głowy, siedząc 4 serie
ściąganie przedramion w doł, na maszynie 4 serie
przedramiona:
unoszenie dłoni, sztanga podchwyt, siedząc 4 serie
unoszenie dłoni, hantle nachwyt, 4 serie

Jak się odrzywiam:
Posiłek:
1- różnie. Najczęściej serek wiejski+ płatki z mlekiem
2- szkoła. więć do szkoły biorę kanapki(szynka, zółty ser, czasami kanapka ze schabowym)
3- obiad. Najczęściej mięso( pierś z kurczaka)do mięsa jem ryż.
4- makaron z filetem z kurczaka, czasami jakaś ryba
5- zwykłe kanapki czasami sałatki owocowe bądź warzywne
6- jajka albo serek wiejski z płatkami
7- jagurt z kanapką i dżemem

Wydaje mi się że nie jest aż tak najgorzej. Oczywiście nie zawsze sie tego trzymam ale staram się jeść mniej więcej tak jak napisałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dieta wcale nie tak zła :D Ale mało warzyw,owoców.

Trening:Zmień ćwiczenia : wycisk płasko na poręcze,rozpiętki na krzyżowanie linek wyciągu.Łącz ćwiczenia w superserie ( partie antagonistyczne np. klatka+plecy).A właśnie gdzie plecy?We wtorek zaczynaj od wyciskania żołnierskiego,kończ izolacją na tył barku w opadzie tułowia.Na biceps zamień uginanie stojąc na uginanie młotkowe\z suspinacją.
Aha, wyciskanie zza głowy to ćwiczenie na barki, nie triceps.Wymień to na dociskanie 1\2 ruchu lub pompki tricepsowe\wąsko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 349 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10471
Bialko sobie mozesz kupic po co zadawac takie glupie pytania?

jw superserie i zmiana cwiczen, cwiczenia zlozone krotkie sesje treningowe duza intensywnosc;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 9934 Napisanych postów 30274 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728129
Chodzę na siłownię(ok. 2 lata ale ciągle z długimi przerwami) i mam ten sam problem co w tamtym roku


mysle ze to zdanie wyjasnia twoj problem:
-niesystematycznosc-trenujesz jakbys wciaz zaczynal od poczatku
-nie przykladasz sie do treningow-jakbys sie przykladal-nigdy nie robilbys dlugich przerw...

wydaje mnie sie,ze warto sie zastanowic,czy chcesz trenowac,czy nie-bo takie treningi z doskoku to strata wlasciwie czasu i energii...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1598
1. pleców nie robie bo nie mam juz wiecej czasu na silownie. Albo nogi albo plecy. Plecy mam w miarę ok bo dużo sie podciągałem, a nogi hmmm :D Trzeba nad nimi popracować.
2. wyciskanie sztangi za głowy- wyciskanie francuskie nie sprecyzowałem
3. suspinacja nie kojarze tego słowa:D proszę o wytłumaczenie.
4.Nigdy nie rozumialem tych superserii. MOżesz podać przykład?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1598
nie trenuje regularnie bo trenuje inną dyscypline i daletego juz nie starcza czasu na dodatek. Jak jestem na silowni to zawsze daje z siebie tyle ile mogę. Jak masz dużo czasu to możesz mi podarować trochę :)
Teraz przez najbliższe 4 miesiace bede trenował, trochę wiecej czasu. Jak później to zobaczę. Zależy mi na estetycznej sylwetce na nie na byciu olbrzymem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Suspinacja: Polega ona na stopniowym obracaniu dłoni w trakcie wykonywania ćwiczenia. W pozycji wyjściowej( ramiona wyprostowane) dłonie zwrócone są ku sobie palcami, a w miarę uginania ramion obracają się tak, by w końcowym momencie ruchu(przy zgiętych ramionach)małe palce były wyżej od kciuków.
Atlas Ćwiczeń
Superserie to dwa ćwiczeńia wykonywane zaraz po sobie,np. podciąganie na drążku i pompki na poręczach.Mamy różne rodzaje superserii:na tę samą partię,na dwie całkiem różne(np. klatka + łydki),najlepsze są chyba na partie antagonistyczne(klata+plecy,tył-przód uda),na dwie partie z jednego łańcucha funkcjonalnego(podciąganie na drążku,face pull)itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1598
suspinacje robie przy bicku siedząc :D

superserie. załóżmy robie 2- uda i zaraz 4- uda. i ile przerwy?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl roczny

Następny temat

trening do poprawy sugestie jak zawsze mile widziane

Wiecej