SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak postępów redukcji

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1224

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 242 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5433
Witka,
jestem na takiej dość poważnej redukcji od ~3-4 tygodni, pierwszy tydzień był raczej taki do przyzwyczajenia organizmu.
Wzrost - 185
Waga startowa 88kg (3 tyg temu)
Waga aktualna 86kg
Fotki - https://www.sfd.pl/Zmiana_planu-t956548.html

Tak więc rezultat raczej słabo zadowalający.
Zapotrzebowanie (umiarkowana aktywność) - 3200kcal
Moje posiłki wyglądają tak - http://potreningu.pl/dzienniki/zywieniowy/503fda8c9a634cc72f03771d/ollaen/dzien/2013-07-21
A plan treningowy tak:
pon - k1 (1h) + 30 min rower
wt - fbw (~45min)
śr - k1 (1h) + 30 min rower
czw - bjj (1h) + 30 min rower
pt - fbw
sob - wolne
nie - fbw

Suplementacja:
l-karnityna + green tea Trec Nutrition
Trec Whey 100


Co powinienem zmienić?
Wiem że kaloryczność poszczególnych dni mi się chwieje, od 1500k do 2300kcal, ale mimo to jestem na deficycie, a waga względem 3 tygodni spadła 2kg, a względem zeszłego tygodnia nic się nie zmieniło.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
waga nie specjalnie znaczenia jak lecą wymiary, mierzyłeś się? Do fotek i diety nie wklejaj linków tylko wrzuć w temacie zgodnie z regulaminem.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 242 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5433
Jutro na czczo się pomierzę i zrobię fotki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 242 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5433
Są i fotki, możecie porównać z tamtymi do dałem do nich link, jest różnica 16 dni.
Mam wrażenie, że wcześniej miałem większe wcięcie w talii, teraz jestem trochę "równiejszy".













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
w taki krótkim okresie czasu nie ma co porównywać po fotkach, wymiary - te będą tu istotniejsze. Jak i proponuję zainteresować się tu masowaniem nie redukcją.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 242 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5433
Irytuje mnie brzusio, zwijają się fałdy jak siadam, na zdjęciach jest lepiej niż w realu, chciałem machnąć redukcje i zrzucić chociaż 2kg tego tłuszczu, od sierpnia lecę z masą.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę - II zmiana w pracy

Następny temat

Dieta na masę do oceny

WHEY premium