SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Brak hologramu?!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1947

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1186
Zamowiłem odzywki przez internet, a dokladniej batony matrix pro 32, cały karton. Kod kreskowy sie tam znajduje lecz hologramu ani tego kwadracika nie ma. Mam fakture wazny sam kod bedzie czy nie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 4946 Wiek 111 dni Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42640
Najlepiej będzie jak wstawisz zdjęcie....
napisał(a)
Początkujący
Postaram sie zaraz to zrobic :)
napisał(a)
Początkujący

Mam juz zdjecie tylko nie wiem jak to wkleic jakas mala instrukcja ? bo nigdy jeszcze nic nie wklejalem..

Zmieniony przez - Iruf50 w dniu 2010-08-04 11:57:16
napisał(a)
Początkujący
Udalo sie:D
napisał(a)
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 4946 Wiek 111 dni Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42640
Proszę skontaktuj się ze sprzedawcą zwłaszcza że na pewno kupowałeś produkt także dla punktów.
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 111 dni Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126098
pod jezykiem zamykajacym opakowanie nie ma kodu/holo ??

ktos kiedys pisal zeby tam szukac

TWORCA ALTERNATYWNEJ DROGI (i nie tylko) - zaprasza do dzialu NUTRIFARM
i lektury magazynu PERFECT BODY http://www.perfectbody.pl

Dieta JEM / NIE JEM pozwala na wiecej !
http://www.sfd.pl/JEM_/_NIE_JEM_dieta_by_Biniu_oficjalny_watek_Q&A_Patrz_str_1-t931736.html 

napisał(a)
Początkujący
"Witam, od jakiegoś czasu Firma Olimp już nie drukuje hologramu na opakowaniach zbiorczych batonów." tak mi odpisali. Co dalej?
napisał(a)
Początkujący
Nie Biniu nie ma tam.
napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 23193 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 224020
napisał(a)
Początkujący
To biora udział w konkursie mimo to czy nie ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykle na siłe i mase pomocy!!!!!!!!!!

Następny temat

gainer a nowotwor

Trening typu split może ograniczać przyrosty mięśniowe Trening typu split może ograniczać przyrosty mięśniowe Magnez chroni przed miażdżycą, cukrzycą i nadciśnieniem Magnez chroni przed miażdżycą, cukrzycą i nadciśnieniem Lekkie śniadanie sprzyja odchudzaniu Lekkie śniadanie sprzyja odchudzaniu 6 ćwiczeń na męskie pośladki 6 ćwiczeń na męskie pośladki Proteineo Bread - chrupkie pieczywo FIT Proteineo Bread - chrupkie pieczywo FIT Andreas Cahling - weteran z czasów złotej ery, wciąż w formie! Andreas Cahling - weteran z czasów złotej ery, wciąż w formie! Edgard John-Augustin - bioniczny kulturysta Edgard John-Augustin - bioniczny kulturysta Owoc granatu obniża kortyzol Owoc granatu obniża kortyzol