SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Bole Kolan

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 461

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1042 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14654
Witam mam pytanie odnosnie rozciągania. Kiedy robie szpagat turecki/sznur/ boczny jak zwal tak zwal czuje bole od zewnetrznej strony kolana. Co moze byc przyczyną i jak jej zapobiec . Moze jeszcze jesli moglbym prosic o jakies ciekawe cwiczenia na rozciagniecie przywodzicieli nie obciązające za bardzo stawów. Od razu mówie że motyl, żabka, to ćwiczenia bardzo mi znane. Jeszcze jesli mógłbym zapytac to czy kulszowo goleniowe mają jakiś większy wpływ na odwodzenie nóg boki. Z góry dzięki za odpowiedź mam nadzieje że temat w dobrym dziale

Sila!!!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1726 Napisanych postów 46999 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 476009
745906
Kiedy robie szpagat turecki/sznur/ boczny jak zwal tak zwal czuje bole od zewnetrznej strony kolana. Co moze byc przyczyną i jak jej zapobiec

problem dotyczy obu kolan czy jednego bo w temacie jest tak w wypowiedzi inaczej

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 260 dni Przeczytanych tematów 4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1042 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14654
obu.

Zmieniony przez - 745906 w dniu 2018-02-04 11:35:14

Sila!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1726 Napisanych postów 46999 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 476009
745906
Witam mam pytanie odnosnie rozciągania. Kiedy robie szpagat turecki/sznur/ boczny jak zwal tak zwal czuje bole od zewnetrznej strony kolana.

choćby pasmo-biodrowo piszczelowe , czy globalniej cała sekwencja mięśniowo-powięziowa
sugereuje wybrać się do fizjoterapeuty / osteopaty

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Urosnę?