logo
zamknij zamknij

Bol w pepku

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4964

0 5 0
napisał(a)
Paszczak
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3579 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43326
Od jakiegos czasu odczuwam co pare dni nawet silny bol w pepku, co to moze byc??
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
maciek.t
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 500 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13194
To znak ze niedlugo urodzisz obcego

~Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło~

napisał(a)
maciek.t
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 500 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13194
A tak na powaznie to tez tak mam czasem ale nei zwrcam zbytnio na to uwagi lekarz cos mi keidys wpominal ze to moga byc wrzody na zoladku ale kto wie raczej nei ma sie czym przjmowac . pozdro

~Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło~

napisał(a)
Paszczak
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3579 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43326
Hmm, tez nad tym myslalem ale ostatnio porwali mnie chyba ze 2 lata temu.
napisał(a)
Boofi
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 9533 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
a czy coś sie z pępkiem dzieje ?

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

napisał(a)
Paszczak
Początkujący
Wlasnie o to chodzi ze nic, zadnego guzka tez nie wyczuwam tylko co pare dni odczuwal silny bol, tak silny ze ciezko jest mi cokolwiek zrobic. Np. wczoraj wieczorem mnie bolal a dzisiaj juz nic.
napisał(a)
MKD
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2696 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31115
a moze dawno nie myles i sie cos w pepuszku zaleglo

We gonna break

napisał(a)
Boofi
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 9533 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
ciekawe ... a jaki to ból ?

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

napisał(a)
Paszczak
Początkujący
Hmm, trudno okreslic, cos jakby silne kłócie/kucie.

Zmieniony przez - Paszczak w dniu 2006-05-31 23:33:44
napisał(a)
Bartekkk15
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2625
Też to mam od czasu do czasu,niby niejest to bolesne ale tak dziwnie kuje jakby mi gtos igle w pepek wbijal,niewiadomo od czego to ejst ale wtedy sie ruszac niemoge:D bo sie boje ze mi pepek rozerwie

Lepiej mieć brzuch od piwa niżgarb od roboty.

napisał(a)
ciężki
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20941
hm.. też mam czasami coś takiego. nie potrafie sie wtedy wyprostować - tak mnie nap...
przechodzi po kilku minutach. dziwne...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bolące łokcie

Następny temat

obity policzek

Błędy początkującego: redukcja bez końca

Justyna Zięcina - ocena sylwetki

Markus Rühl wziął ślub!

Jakub Mauricz ożenił się!

Najpiękniejsze ciała pedagogiczne sceny bikini fitness

Mit zdrowego błonnika

Ashwagandha - panaceum czy chwyt marketingowy?

3 mity na temat gainera