SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bol kolana od wewnetrznej strony

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11613

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 301 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2787
Witam, jestem 3 miesiace po artroskopii prawego kolana.

I od paru dni boli mnnie prawe kolano od wewnetrznej strony (czyli z lewej). Obawiam sie czy to nie sa wiezadla, bo podczasu odrazu naderwalem je i czy czasem teraz jakos ich znowu nie uszkodzilem. Jest obrzek, kolano jest opuchniete czyli znajduje sie w tym woda.

Prosze powiedziec dlaczego by mnie to moglo bolec, w sensie co, bo dlaczego to raczej nikt nie powie, bo pewnie przyczyn moze byc wiele.

Bol nie jest staly, tylko chwilowe bole przy lekkim przekreceniu nogi w prawa strone czyli do zewnatrz.

Prosze o pomoc.


Edit//
Dodam jeszcze ze po urazie, ktory mialem rok temu - czyli ten przez ktory przechodzilem operacje "dostalem w prezencie" nabyte wielokrtone zwichenia rzepki co jest udreka. Po operacji przeskoczylo mi pare razow w kolanie co prawda byl obrzek, lecz znikal po 3-4 dniach, jesl ichodzi o "pelne" zwicheniecie rzepki po operacji mi sie nie zdarzylo.


Zmieniony przez - esr w dniu 2012-08-28 14:22:46
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 301 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2787
Naprawde nikt nie potrafi okreslic co dokladnie mogloby mnie bolec w kolanie?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5313
do lekarza sie udaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 245 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1238
j.w., jeśli idzie o mnie w sprawach ortopedycznych nie czuje się kompetentny, zwłaszcza że z opisu to może to być wszystko.
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 429 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3301
Eee tam wszystko Niedoleczona niestabilność rzepki aż kłuje w oczy. Wskazana diagnostyka, rozpocząłbym od dobrego ortopedy.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 245 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1238
może nie musi, nikt nie jest magikiem by stawiać rozpoznania przez internet. Wywiad + badanie kliniczne + ew. bad. dodatkowe i wtedy się wyjaśni, wiec idź do ortopedy (potrzebne jest skierowanie jeśli idziesz 1 raz).
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 184 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4242
albo naderwane więzadła albo łękotka też uszkodzona udaj sie do ortopedy najlepiej prywatnie wydasz 100zł ale powie Ci co i jak a nie jak ci w przychodni -no boli a to lodem pan przyłoży,do widzenia. Idz prywatnie,kolano to nie klocki lego.

Nieważne z kim, nieważne w jakich okolicznościach, w jakiej dyspozycji, jakiej jest to rangi. Ważne żeby ten mecz wygrać.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WYNIKI BADAŃANALIZA PILNE:)

Następny temat

Prawidłowa regeneracja wątroby

WHEY premium