SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bolą mnie nadgarstki ...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5346

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 987
Ostatnio próbowałem podnieść na biceps,dość duży ciężar na gryfie łamanym, podniosłem go nawet dwa razy, ale od tej pory bolą mnie nadgarstki. Kilka godzin później chciałem wykonywać serie ciężarem tym co zwykle, ale nie dałem rady nawet raz go podnieść, ponieważ odczuwam ból, nadgarstki bolą szczególnie w tym miejscu gdzie znajduje sie ta odstająca kość :) a tak na serio to wcale nie jest mi do śmiechu, bo od wczoraj nie mogę wykonywać paru ćwiczeń z większym obciążeniem. Co mam zrobić żeby to mi sie więcej nie przytrafiło ? Czym to jest spowodowane ? Może więcej wapnia w diecie ? Czy może powinienem mieć rękawiczki, które usztywniają nadgarstki ? Nie mam pojęcia ... pomocy ...

Siła płynie z krwią, duma razem z nią ...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 420 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4680
kup sobie maści rozgrzewające albo przeciwbólowe i może jakieś usztywniacze

"Do okoła same śmiecie d***** ch**e..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1311
Nie przeginaj z obciążeniem;)
gdy ja robiłem biceps na 6 powtórzeniach (uginaniae ze sztangą) cholernie bolały mnie przedramiona.

Praca, praca, praca...
może z tego będzie masa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6354
Zacznij cwiczyc przedramoina, ten bol moze byc spowodowany slabymi przedramionami, kup masc i jak bedziesz mogl normalnie cwiczyc to bierz sie za przedramie.
Pzodro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6270
mysle ze sciagacz na nadgarstek cos by pomogl:P ale jak koledzy wyzej cwicz przedramie i kup jakies masci;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
1. Zrob przerwe.
2. Sporoboj wzmocnic przedramiona
3. Usztywnienie nadgarstkow moze sie przydac. Moze nie na zawsze, ale na jakis czas

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3140
Z tym przedramieniem to spekulował bym, bo moje do najmniejszych nie należa, a bola mnie nadgarstki, ale tylko przy prostej sztandze. na łamanej nic mnie nie boli, wiec to nie wina cieżaru bo dużo mniejszy nie jest niż na prostym gryfie(przynajmniej u mnie). dowaidywałem sie co to może byc i najprawdopodobniej (u mnie)jest to brak jakiegos płynu co powoduje także "strzelanie" w stawie. ściągacze jakoś kolosalnie nie pomogą, ale zawsze coś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 987
Przedramie ćwicze od samego początku, tak jak inne partie ... ale to może być tak jak napisano powyzej ... z tym płynem ... w ogóle jak podnosze coś cięższego na gryfie prostym to mnie jakoś kości bolą ;/

Siła płynie z krwią, duma razem z nią ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozciąganie a stawy

Następny temat

lmgryf ksztaltowanie sylwetki i zbijanie tłuszczu

WHEY premium