SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boksero - Wygrana redukcja / podsumowanie str. 205

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 158797

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
nie, nic nie dodawałem:D ten sos tao tao chyba w "kaufalndzie" u mnie widziałem:)
albo coś sie myli mi szkoda że keczupów nie można używać xd

ale widze że ty to już wszystko obcykane:P

i ja tez sie odzwyczaiłem juz od smieci:P

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-03-12 20:52:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 3503 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 71944
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
jak nie pełen jak pełen:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17388
Redukcja jest bardziej restrykcyjna moim zdaniem niz masa, tam mozna sobie pozwolic na odstępstwa bo masz dowalić kalorii. Ale na redukcji tez można pokombinować, cola light, zero też wchodzi. Pewne kruczki zauważasz w dziennikach bardziej doświadczonych użytkowników. U konia to wszystko ładnie widać

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
cooooola:D dawno nie piłem ale raczej sobie daruje dalej:P no na masie można pozwolić sobie czasem:) ale też bez przesady:P

ogólnie dobry weekend dla fanów boksu:P

Martinez - Dzindziruk
Wolak - Foreman
Cotto - Mayorga
i inne:P
szczególnie na Pawła Wolaka licze
już Masternak wczoraj pokazał że mozna w nim nadzieje pokładać:P

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-03-12 21:04:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17388
Ja wychodze z zalożenia ze nie jestem kulturystą że mam wszystko liczyć co do grama i sztywno trzymać się określonej formuły. Nie chce popadać ze skrajności w skrajność bo robie to dla siebie. waga ma zejść w dół, jak brzuch będzie płaski to się będe cieszył.

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
ja tam staram się liczyć co do grama ale moja waga troche lipna więc rozumiesz xD fajnie będzie jak schudniemy, metabolizm rozkręcimy i będzie mozna więęęcej jeść przy lekkiej masie:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17388
ja licze to co moge, węglowodany w szczególności, białka też, ale z tłuszczami jest gorzej- tu w gre wchodzi waga "na oko" ja w czerwcu chce ustabilizowac wage, może też troszke jeszcze spaść, a od października chce wrzucić mięska troszke, ale tylko mięska

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
:D rozumiem rozumiem:P ja tam tłuszcze to orzechy jem, czasem więcej czasem nniej zjem i tyle:P też na oko biore już orzechów nie bd liczył xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17388
dokładnie
koszt wagi cyfrowej to circa 40zł czyli ponad 2 kilo kury

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

stagnacja, stoje w miejscu już pół roku nic nie idzie :/

Następny temat

Plan na masę do oceny

Wiecej