SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boksero - Wygrana redukcja / podsumowanie str. 205

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 158813

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
ile już redukujesz? na prawdę nie ma sensu na początku dawać spalacza. skoro masz zastuj (ile tyg masz zastuj?) to trzeba odjąć od diety bo nie idzie. nie idź od razu w spalacz tylko kombinuj z michą. jaki masz trn rozkłąd BTW?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
ten zastuj polega na tym że w 2tyg 0.9kg ledwo zeszło przy wczesniejszym hm 1kg/tydzien?

2,5/1/1,5 o ile dobrze pamietam, nie chce szukac dziennik w exelu teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
no jak nie zmieniałeś diety to jest zastuj.
Jak jest zastuj musisz delikatnie obciąć i sprawdzić czy pójdzie.
Jak ruszy zostaw.
jak stoi to znów odejmij!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
no troche uciąłem:) tylko że mam spowolniony metabolizm i go rozkrecam 6 posilkami dziennie no i bd musial wiecej kcal jesc zaraz więc ciężko to wyczuć, zobaczymy ile bd w tą niedziele wazył.... mam nadzieje że zobacze 94,9 :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45681
Nie ma co dawać się namawiać bo tolerancja suplementów i umiejętność ich wykorzystania jest sprawą indywidualną. Dieta, regeneracja i trening to suplement, który jest niezawodny. Ja jeżeli robię aero, to tylko bieganie w różnych formach (interwał, crossy, pod górkę, po piachu, po śniegu, sprinty itp.), rowerek wydaje mi się nudny i jakieś tam skakanki czy spary.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
no wiesz ja tam lubie się po mordzie lać w rekawicach, tylko że jeszcze z czasów boksu mam organizm chyba przyzywczajony, umiem się poruszać i nie robić ruchów na ktore idzie energia przez co poprostu po pół godzinnym "sparingu" bo prawde mowiąc ja lekko bije brat mocno, jestem troche mocniej niż lekko rozgrzany;] musze pobiegać własnie:D najciężej w życiu jak mi się biegało to pod górke z piachu uuu to jest hardocore:P

czyli co brać czy nie? to niecałe 20zl i te 2tyg mogłbym brać, chyba że odradzacie to nie biore:)

santiago i dabadu wy zdecydujcie czy warto i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
IMO zbędne!! narazie kombinuj z dietą, treningiem. jak będziesz juz pod koniec redukcji to wtedy można ale nawet wtedy nie konieczne.
Na prawdę z dobrą michą i dobrym treningiem powinieneś wszystko załatwić.

Tak w ogóle to imo masz za mało kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
dabadu własnie widzisz, mam za mało kcal a już coraz mniej zrzucam:) mam spowolniony metabolizm, hubert coś pisał że jedząc więcej rozkręcę go, więc jem;) niby za mało kcal a czuje się najedzony;] wszstko mówi samo za siebie

wychodzi na to że ja bd podbijał do góry kcal, chociaż pewnie zostanie na 2500 jak teraz dłuższy czas bo bd chudl ale metabolizm szybciej bd chodził;)

a i bd pił te 10g oliwy z oliwek bo jak na patelni 10g jest to połowa wsiąknie a połowa nie;)

DOBRA DZIś z rana nie mogłem zjeść śniadania bo zaspałem..
w szkole miałem kure ala nugets... boże wszystko twarde, zimne nie do zjedzenia..;/ zjadłem moze łacznie 100g nie więcej bo już na wymioty mi się zbierało..

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-01-24 14:59:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
miałem ci to pisać. dlatego napisałem, że masz mało kcal.
na początku pisałem żebys obcinał bo nie wiedziałem ile masz:p
a jak podałeś wagę i BTW to już wiem.

No rób tak jak Hubert napisał. on wie co mówi.
kcal w górę. w końcu metabolizm się rozkręci i będzie waga szła w dół. nawet nie wiem czy nie więcej niż 2500 będziesz potrzebował.

edit:
odradzałbym smażenie. lepiej do piekarnika to włóż. ta oliwa się wsiąknie nibyale nadal będzie w twojej potrawie i jakość tego jest baaaarzo niska i szkodliwa.!

Zmieniony przez - dabadu w dniu 2011-01-24 15:01:13

Zmieniony przez - dabadu w dniu 2011-01-24 15:01:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
aha czyli lepiej żebym pił? do pierkarnika mówisz:D? tylko nigdy nie uzywałem piekarnika a domu spalić nie chce:) bede potrzebował więcej, dużo więcej:) na końcowa wage chce jakieś 75kg i do 80-83 wyćwiczymy i bd tu trzmał a widziałem ze goście po 3700 maja na masie przy 80 xD ale ja przy 2500 chudne akurat i siła idzie, więc sam zobacz jak spowolniony jest.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

stagnacja, stoje w miejscu już pół roku nic nie idzie :/

Następny temat

Plan na masę do oceny

Wiecej