SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Boks we Wrocławiu

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30429

napisał(a)
Temat przeniesiony przez Marcin_VB z działu Baza klubów Sztuk Walki. Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 151 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8757
Witam.Znacie moze jakies dobre kluby boksu we Wroclawiu?Ale chodzi mi o takie w ktorych trenuje kilka osob,tak bardziej kameralnie,ale mozna sie zapisac i cena za miesiac jest wyzsza niz w przecietnych klubach?100-150 zl?Chodzi mi o to ze jesli trener pracuje z niewielka liczba zawodnikow moze podchodzic do kazdego indywidualnie i wtedy postepy sa o wiele szybsze.Najlepiej gdzies niedaleko akademi ekonomicznej.Z gory dzieki.
1

"Każda porażka jest szansą żeby spróbować jeszcze raz, tylko mądrzej"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19479
a moze jeszcze z dowozka do domu ?? wystarczy na necie wpisac...i Ci wyszuka...czy wy ludzie wszyscy juz rece straciliscie..i glowe ze nieumiecie wyszukac tak prostej rzeczy...

Boks we Wrocławiu jest na GWardii Wrocław za darmo
W klubie Puncher Wrocław za 50 zl bodajze miesiecznie z tego co sie orientuje
Oraz w Klubie na Kozanowie u Macka Zegana... treningi 3x ydzien za 100 zl miesiac

MMA sports !!

napisał(a)
Początkujący
Chyba nie doczytales.Chodzilo mi o takie kluby ktorych nie mozna znalezc.I trenuje tam kilka osob.A te co wypisales to kazdy dobrze zna,kto sie troche interesuje.Mi wlasnie chodzi o to zeby zaplacic troche wiecej,ale sie czegos nauczyc.Nie mowie ze w innych sie nie mozna nauczyc ale jak trener ma tak duzo osób to to jest troche wolniejszy proces i predzej mozna nabrac zlych nawykow.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19479
chyba za duzo bajek ogladales....idz na Gwardie..sam zobaczysz czy jest wolniejszy proces.. zreszta w klubie nie ma czegos takiego jak zly nawyk.. predzej czy pozniej instruktor zauwazy co robisz zle a co dobrze... fakt sa to znane kluby.. w tych mniej znanych jest trenerstwo powiedzmy sobie szczerze do dupy... w Puncherze mozna dokupywac prywatne lekcje boksu z trenerem... Gwardia albo Puncher.. do Kozanowa to ja tam nie jestem przekonany.. idz i sam zobaczyc o co halo... nie ma co sie pytac na forum.. no co Ci powiedza : Ja trenuje w Gwardii jest bardzo fajnie.. trenerzy spoko itp.. a pojdziesz i Ci sie nie spodoba bo kazdy ma inny gust.. najlepiej takie sprawy samemu zalatwiac ja Ci podalem namiary.. a ze w tym srodowisku jest tak ze im mniej znane tym gorsze to juz nie moja sprawa.. tam gdzie trenuje BJJ , vale tudo i zapasy... odbywaja sie jakies zajecia Judo.. przed moim treningiem.. i co tam jest moze z 7 osob a trener to ma brazowy pas.. i co to za poziom ?? moim zdaniem gowniany..idz do Gwardii albo Punchera nie pozalujesz.. duzo wyniesiesz z treningu..

MMA sports !!

napisał(a)
Początkujący
Chodzilem przez miesiac do jednego znanego klubu,ale szybko sie zniechecilem,bo byl tam wlasnie taki problem jak mowilem.A potem troche do mniejszego,gdzie trenowalo kilka osob i bylo dobrze,na poczatku szybko sie uczylem,ale trener byl zabiegany,czasem nawet go nie bylo na treningu,i cena o wiele za wysoka.Ale jakby byl to na pewno trenowal bym do tej pory i naprawde sporo stamtad wyniosl.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 417
HALA skontaktuj sie ze mna na gg: 1922478
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 740 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12735
ktoś wie dokładnie gdzie jest szkoła Zegana na Kozanowie i czy nadal istnieje ? poszedłbym zobaczyć
pozdr.
napisał(a)
Początkujący
ktoś wie dokładnie gdzie jest szkoła Maćka Zegana na Kozanowie i czy nadal istnieje ? poszedłbym zobaczyć
pozdr.
napisał(a)
Początkujący
podbijam temat , nikt nie wie co ze szkołą Maćka Zegana ?
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 8612 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 73576
http://zegan.pl/treningi.html

istnieje

SFD Fight Club & Uderzane

WISŁA KRAKÓW
"Chuligańskie życie przemocy świat wal mocno w morde bedziesz coś wart"

napisał(a)
Początkujący
dowiedziałem się już jakiś czas temu - treningi dla początkujących ruszają od 1 września 3xtyg.
pozdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy jest organizowany oboz w wakacjie po ktorym dostane jakis ''''kwitek''''

Następny temat

Kickboxing Łódź

Nowy biznes Ady Kaczmarek i jej partnera Nowy biznes Ady Kaczmarek i jej partnera Przerwa od kreatyny, czy jest konieczna? Przerwa od kreatyny, czy jest konieczna? Zakwasy - czy trenować? Zakwasy - czy trenować? Katarzyna Dudek - ocena sylwetki Katarzyna Dudek - ocena sylwetki TOP 10 bicepsów w historii TOP 10 bicepsów w historii Warsztat: biceps i triceps HIPERTROFIA! Warsztat: biceps i triceps HIPERTROFIA! Tamara Szczęśniak - ocena sylwetki Tamara Szczęśniak - ocena sylwetki Anaboliczne kurczaki z Oxygen Gym Anaboliczne kurczaki z Oxygen Gym