SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Boks tajski + Siłownia

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 864

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3772
Witam

Mam wielki problem z połączeniem treningu boksu i siłowni. Treningi boksu mam w poniedziałki, środy, czwartki. Siłownie narazie mam do południa w poniedziałki (w ramach wfu) i chciałbym chodzić 2 razy w tygodniu na siłkę. Myślałem nad takim rozpisaniem treningu:

Poniedziałek: Siłownia + Boks
Wtorek: Wolne
Środa: Boks
Czwartek: Boks
Piątek: Siłownia
Sobota: Wolne
Niedziela: Wolne

Moim lekkim priorytetem jest boks, chodź nie powiem że chciałbym lekko poprawić budowę ciała. Aha i myślalem żeby ćwiczyć treningiem FBW.

Proszę o pomoc, rady i sugestie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 19441 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 94708
2x w tygodniu jest ok, FBW też jak najbardziej

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3772
Czyli mam rozumieć, że połączenie jest ok ? Tak wieeem... ten poniedziałek będzie masakryczny, ale niestety nie wybierałem sobie godzin W-F. Mam jeszcze jedno pytanie... a ten 'trening bokserski Weidera' jako alternatywa do FBW też by się nadawała ? z góry dziękuję
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmarł Soke Krzysztof Kondratowicz

Następny temat

SLUGFEST NR. 5 Mtagwa vs Villa