SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boks lub inne W Końskich?

temat działu:

Informator ŚWIĘTOKRZYSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2797

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 186
Mam pytanie czy w Końskich są jakieś treningi boksu lub coś tego typu byle by nie zadne karate. A i ważne: od ilu lat tam można uczeszczać?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 27 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88
Wiesz, ja nie wiem, na pewno karte, ale czy boks, tego ja nie wiem :(.

Moje życie nic nie warte jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 215 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2580
W Końskich na obecną chwilę jest tylko kyokushin (sekcji już chyba nie prowadzi sensei Adam, klub przejął jego podopieczny- sensei Mateusz Garbacz) i taekwondo wtf (chyba wciąż prowadzone przez Mariusza Mazura). Z małą ekipą jeździmy na muay thai do trenera Andrzeja. Pzdr!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 186
torturos
ale gdzie muay thai jest??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 215 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2580
No w CK ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 173 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4257
Niedługo prawdopodobnie muay thai kielce (Świętokrzyski Klub Muay Thai) będzie miał filie w Stąporkowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 215 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2580
No właśnie na ostatnim treningu rozmawiałem z trenerem o tej ewentualności. Sugerowałem Końskie, ale stamtąd nie było żadnego zainteresowania, a podobno Pani burmistrz Stąporkowa chce wykorzystać obiekty sportowe jej miasteczka (w weekend dopytywałem ludzi ze Stąpo, podobno jest tam jakaś nowa hala ze świetnymi warunkami). Tak czy inaczej jeżeli dojdzie do powstania filii w Stąporkowie wywiesimy w Końskich plakaty, podejrzewam, że zleci się naprawdę wielka grupa zainteresowanych, jako, że u nas są tylko tradycyjne style- taekwondo i karate.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 517
zależy jeszcze o jakich porach będą spotkania ???
Końskie może nie duże miasteczko ale gdyby była szkółka boksu ...pewnie by było trochę zainteresowanych osób ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 215 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2580
Panowie, bez przesady. Te 10 km to chyba każdy może dojechać do Stąporkowa. Ja od ponad pół roku latam jak wariat do Kielc, a jakby nie patrzeć jest tam w jedną stronę 50km, a przy takich warunkach jak to, co obecnie się dzieje za oknem to nie lada wyczyn. Dlatego uważam, że jak ktoś chce się czegoś nauczyć i jest zdeterminowany, to nie będzie dla niego problemu.

Jeśli chodzi o porę, to należy się nastawiać na godziny po pracy i wczesny wieczór.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 517
a wiec w stąporkowie a jaka dziedzina sportu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 215 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2580
Muay Thai / Tajski Boks. Trener jest również licencjonowanym instruktorem boksu, więc możecie być pewni, że wszelkiej maści kombinacje, wykonywane rękoma i uniki są czerpane z boksu.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

kursy instruktorskie

Następny temat

gdzie mozna kupic jakis sprzet docwiczen?

WHEY premium