Zadaj anonimowe pytanie i otrzymaj błyskawiczną odpowiedź
Temat został odczytany 3986 razy
  • Autor

Boks - Bełchatów, Piotrków

• Dimitr
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Na forum: 12 lat
    • LPA: 1523

Wysłano 20 listopada 2003 22:55

Przeniesiony przez Marcin_VB z działu 'Uderzane'. zgłoś naruszenie

Witam. Chciałbym zacząć naukę boksowania ;)) ale tak amatorsko, czy jest cos takiego w Bełchatowie albo w Piotrkowie. Od razu mówie ze jestem troche stary heh całe 22 lata. Pozdrawiam.

Dimitr
    Dimitr
  •  Odżywki i suplementy

Wysłano 21 listopada 2003 11:03

Koniecznie sprawdź te produkty:

sprawdź pozostałe odżywki, odżywki białkowe, odżywki na masę
  • Michu_NR
    • Na forum: 11 lat
    • LPA: 11773

Wysłano 21 listopada 2003 11:03

zgłoś naruszenie
    Czesc wiem ze boks był w Piotrkowie w takim starym budynku naprzeciwko dworca PKP nie wiem czy to nadal funkcjonuje lub tez jest pewnien koles w Piotrkowie a dokladniej na Wierzejach ktory uczy prywatnie lub ma tez treningi w jakies szkole !

• Dimitr

Wysłano 21 listopada 2003 11:40

zgłoś naruszenie
    O dzieki, sprawdze to, zadzwonie też do znajomych na Wierzeje może coś wiedze. Oczywiście sogacz dla ciebie.

Dimitr
    Dimitr
  •  
    Anonim

Wysłano 21 listopada 2003 12:48

zgłoś naruszenie
      Jesli nie masz oporow swiatopoglodowo-mentalnych (ja mam to boksuja na Komendzie Policji.Pojdz,ladnie popros,powiedz ze marzysz o tym zeby zostac bohaterskim strozem prawa a moze Cie przyjma.
      Jest tez podobno jakas sekcja,tak slyszalem ale gdzie co to nie wiem.Najlepiej udac sie do jakiegos okregowego zwiazku bokserskiego czy cos takiego.

**** the cola,**** the pizza
      all we need is slivovitza
    • Dimitr

Wysłano 21 listopada 2003 13:43

zgłoś naruszenie
      Heh, dzieki za info ale raczej nie pojde na policje, jakos nie przepadam za policjantami he he. Ale poszukam jeszcze czegos.

Dimitr
      Dimitr
    • vinyl1981
      • Na forum: 8 lat
      • Trenuje: hm..
      • LPA: 1793

Wysłano 16 czerwca 2010 10:25

zgłoś naruszenie
      Jeżeli kogoś interesuję trenowanie Bjj , zapraszamy na treningi Poniedziałek 18sta, Śr 17sta Ptk 17sta, od początku powstania sekcji mamy zdobytych już 6 medali na ogólnopolskich imprezach Mistrzostwach Polski W szczecinie Mistrzostwa Mazowsza w Warszawie w tym roku również zaliczamy jeszcze wyjazdy na zawody. Treningi już niedługo zostają przeniesione z starej maty na hali sportowej na nowe maty na koronie stadionu Gks. Wszystkich chętnych chcących trenować z myślą o wyjazdach na zawody zapraszamy. W razie pytań proszę pytać
      ...................................................................................................
    • lika1211
      • Na forum: 2 lata
      • LPA: 2

Wysłano 14 maja 2012 19:06

zgłoś naruszenie
      witam,jestem 16 letnią dziewczyną,mieszkam w Bełchatowie od nie dawna interesować mnie zaczął boks i kickboxing,czy ktoś mógłby mi pomóc gdzie mam się zgłosić,gdzie odbywają się treningi w tym kierunku itd ;)