logo
zamknij zamknij

Boks - Bełchatów, Piotrków

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5267

0 5 0
napisał(a)
Temat przeniesiony przez Marcin_VB z działu Uderzane. Zgłoś naruszenie
Dimitr
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 109 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1523
Witam. Chciałbym zacząć naukę boksowania ;)) ale tak amatorsko, czy jest cos takiego w Bełchatowie albo w Piotrkowie. Od razu mówie ze jestem troche stary heh całe 22 lata. Pozdrawiam.

Dimitr
1

Dimitr

Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Michu_NR
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11773
Czesc wiem ze boks był w Piotrkowie w takim starym budynku naprzeciwko dworca PKP nie wiem czy to nadal funkcjonuje lub tez jest pewnien koles w Piotrkowie a dokladniej na Wierzejach ktory uczy prywatnie lub ma tez treningi w jakies szkole !
napisał(a)
Dimitr
Początkujący
O dzieki, sprawdze to, zadzwonie też do znajomych na Wierzeje może coś wiedze. Oczywiście sogacz dla ciebie.

Dimitr

Dimitr

napisał(a)
Anonim
Ekspert
Szacuny 10603 Napisanych postów 42850 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
Jesli nie masz oporow swiatopoglodowo-mentalnych (ja mam to boksuja na Komendzie Policji.Pojdz,ladnie popros,powiedz ze marzysz o tym zeby zostac bohaterskim strozem prawa a moze Cie przyjma.
Jest tez podobno jakas sekcja,tak slyszalem ale gdzie co to nie wiem.Najlepiej udac sie do jakiegos okregowego zwiazku bokserskiego czy cos takiego.

**** the cola,**** the pizza
all we need is slivovitza
napisał(a)
Dimitr
Początkujący
Heh, dzieki za info ale raczej nie pojde na policje, jakos nie przepadam za policjantami he he. Ale poszukam jeszcze czegos.

Dimitr

Dimitr

napisał(a)
vinyl1981
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 189 Wiek 78 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1807
Jeżeli kogoś interesuję trenowanie Bjj , zapraszamy na treningi Poniedziałek 18sta, Śr 17sta Ptk 17sta, od początku powstania sekcji mamy zdobytych już 6 medali na ogólnopolskich imprezach Mistrzostwach Polski W szczecinie Mistrzostwa Mazowsza w Warszawie w tym roku również zaliczamy jeszcze wyjazdy na zawody. Treningi już niedługo zostają przeniesione z starej maty na hali sportowej na nowe maty na koronie stadionu Gks. Wszystkich chętnych chcących trenować z myślą o wyjazdach na zawody zapraszamy. W razie pytań proszę pytać

...................................................................................................

napisał(a)
lika1211
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2
witam,jestem 16 letnią dziewczyną,mieszkam w Bełchatowie od nie dawna interesować mnie zaczął boks i kickboxing,czy ktoś mógłby mi pomóc gdzie mam się zgłosić,gdzie odbywają się treningi w tym kierunku itd ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

boks/KB - Biała Podlaska

Następny temat

paco, lublin, boks, zana.

Kreatyna niszczy cały organizm! - według francuskich instytucji

Chałwy - porównanie okiem dietetyka

Klaudia Mincewicz - ocena sylwetki

Zastój w wynikach treningowych, jak go pokonać?

Śmierci i kontuzje w sporcie

Która kasza jest najlepsza? Porównanie okiem dietetyka

GRAND PRIX POLSKI W KULTURYSTYCE I FITNESS, DEBIUTY SUMMER EDITION 2017 - wyniki I dnia

Czy białko „z proszku” jest bezwartościowe?