SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

BlueCrocus Po zdrowie i sprawność

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31027

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Wiek 104 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13599
Miał być marsz w lesie, ale kolano boli. Trochę mnie to już denerwuje - czy może tak boleć, jeśli nic się z tym stawem nie stało? Nawet wstać z krzesła nie potrafię.

W górach najważniejsze jest, by tam być i tak zwyczajnie się tym byciem cieszyć. http://www.sfd.pl/BlueCrocus_Po_zdrowie_i_sprawność-t887095.html 

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 43503
popatrzylam na twoje dzienniki, i tak mysle dlaczego nie jesz jagodowych? ja nie moglam baaardzo dlugo- a ty mozesz i nigdzie nie widze? i bys ladnie ww podbila i one dobre na skore dzialaja (przeciwutleniacze i inne takie)

takie 150g truskawek/jagod/malin (mrozonych o tej porze roku) przeciez mozesz? ja podgotuwuje owoce, studze, rozpuszczam bezsmakowa zelatyne w malej ilosci wody i mieszam wszystko i jak zimne to do lodowki zeby stezalo (robie od razu z podwojnej porcji-na dwa dni, i galaretka dobra i zelatyna na stawy)

Zmieniony przez - anister w dniu 2012-11-28 12:14:18

The best way to predict your future is to create it.

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Wiek 104 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13599
Przyzwyczajenie. Powiem szczerze, nawet jeśli widzę w sklepie jagodowe, nie pomyślę, że mogłabym kupić. Lubię owoce, ale też mi ich szczególnie nie brakuje. Zmiana tych nawyków zajmie trochę czasu.

W górach najważniejsze jest, by tam być i tak zwyczajnie się tym byciem cieszyć. http://www.sfd.pl/BlueCrocus_Po_zdrowie_i_sprawność-t887095.html 

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 43503
Krokusiku droga masz jesc 1600 kcal: 150g /111g /max. 70 g, a jesz duzo mniej. Pisza ze plus/minus 5g jest dopuszczalne a tutaj widze mniej. Czemu zakladac ze zmiany zajma duzo czasu? mozesz je wprowadzic od nast wizyty w sklepie (w koncu mowisz ze lubisz)? straczkow tez nie jesz..

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Anister, cóż ja bym bez Ciebie zrobiła... . A tak z ciekawości zapytam - dlaczego nie mogłaś jeść tych owoców?
Teraz idę trochę popracować, aniołki trzeba szykować na prezenty.

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
heh, odzwyczajala mnie Iza od nich jagodowe dopiero wrocily jak zaczelam diete rybna z koktajlem w sierpniu/wrzesniu chyba. Mysle ze chodzilo o ustabilizowanie insuliny u mnie, fruktozy nie moglam wcale. Dlatego dziwie sie ze nie jesz (bo ja sie doptytywalam kiedy w koncu bede mogla - a ty masz pozwolenie) a zawsze to jakis mily dodatek np jakis koktajl, kompot, galaretka, albo do omletu

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
1. KALORYCZNOŚĆ i ROZKŁAD BTW
1600 kcal: 150g /111g /max. 70 g (dotyczy: strączkowe, korzeniowe, jagodowe).
2. PŁYNY: woda mineralna, kawa (1), herbatki ziołowe.
3. SUPLEMENTACJA / LEKI: herbata antycholesterolowa, mniszek, kurkuma, cynamon, sterolea, tran, bisocard.
4. TRENING – tydzień 8. dzień 4. – Wypady i przysiad lekko ograniczone z powodu bólu kolana.

Zmieniony przez - BlueCrocus w dniu 2012-11-29 18:26:54

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
1. BTW: 1600 kcal - 150g /111g /max. 70 g (dotyczy: strączkowe, korzeniowe, jagodowe).
2. POSIŁKI: Galaretka – ilość produktów wpisałam na dwa posiłki (9.00 i 13.00). Piję: woda mineralna, kawa (1), herbatki ziołowe.
3. SUPLEMENTACJA / LEKI: herbata antycholesterolowa, kurkuma, cynamon, magnez, sterolea, tran, bisocard.
4. TRENING – tydzień 8. dzień 5. – Marsz 30 min.

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Zrobiłam kilka dni przerwy. Trochę sprawy osobiste, a i wolnych chwil jakoś ostatnio mało. Regularny trening rozpocznę dopiero od poniedziałku. Zrezygnuję z wszelkich ćwiczeń typu skoki, przeskoki itp. Moje kolana źle to znoszą i obawiam się, czy zdążę je doprowadzić do stanu używalności, a tu narty czekają. Co prawda tylko biegówki, ale zawsze to coś.
Wypisek nie wstawiam. Jem w miarę prawidłowo, choć z doskoku i bez dokładnego planowania. Tyle tytułem wyjaśnienia i usprawiedliwienia.
Poza wszystkim - muszę to sobie jakoś poukładać w głowie. Widzę, że mam problem i nie do końca wiem dlaczego. Obliques, mam nadzieję, że starcza Ci jeszcze do mnie cierpliwości .

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 321 Napisanych postów 9826 Wiek 45 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 166045
Krokusiku
Nie odpuszczaj... dla siebie nie odpuszczaj. Obserwuję Twoje zmagania i naprawdę kibicuję.
"Głowa" to chyba, w Twoim przypadku zbytnie przejmowanie się i dążenie do perfekcji. A przecież nikt perfekcyjny nie jest, każdy popełnia błędy, ma wpadki.
Tak naprawdę chodzi o to aby dieta i sport sprawiały nam przyjemność i stały się częścią naszego normalnego życia a nie czymś nadzwyczajnym a tym bardziej stresotwórczym.

Trzymam kciuki!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

PROBLEM...

Następny temat

Kittie ma NOBLA, a... Picie, ćpanie, pyerdolenie - to w kurniku zawsze w cenie