SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Blok w prawej odnodze pęczka hissa

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1256

napisał(a)
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 2157 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38624
Witam.
Robiłem dziś EKG, poza normami wyszła mi taka oto notka jak w temacie.
Z tego co czytam, to często jest to fizjologia, natomiast nie miałem tego kiedy badałem się kilka lat wstecz.
Jakie konsekwencje, rokowania i w ogóle ocb z tym zjawiskiem?
pozdr.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 427
o to że sportowcy częto maja łagodne bloki sródkomorowe i jeżeli lekarz nie powiedział Ci że jst to groźne to ok, nie wiem badań Twoich nie widziałem wiecej nie jestem w stanie powiedzieć

There's no other way to live and win- Only Fight, no rules, no mercy.
One destination- Never back down

napisał(a)
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 2157 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38624
no właśnie, jest to blok "niecałkowity".
reszta notek w zapisie EKG prawidłowa.
babka mówiła, że bedę żył, nic poza tym
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie/ porada po skreceniu kostki

Następny temat

Nie swedzi,nie piecze-a cos jest..

Testosteron dla kobiet Testosteron dla kobiet Ronnie Coleman - odrobina refleksji Ronnie Coleman - odrobina refleksji Melatonina - jak zwiększyć jej naturalną produkcję? Melatonina - jak zwiększyć jej naturalną produkcję? Wpływ białka na ciśnienie krwi Wpływ białka na ciśnienie krwi Skandal na debiutach, Jacek Kramek w akcji... Skandal na debiutach, Jacek Kramek w akcji... Michałki czekoladowe low carb Michałki czekoladowe low carb Od bodybuildingu do bobsleinghu Od bodybuildingu do bobsleinghu Naturalne substancje w spalaczach tłuszczu Naturalne substancje w spalaczach tłuszczu