SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Blok w prawej odnodze pęczka hissa

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1290

napisał(a)
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 2157 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38624
Witam.
Robiłem dziś EKG, poza normami wyszła mi taka oto notka jak w temacie.
Z tego co czytam, to często jest to fizjologia, natomiast nie miałem tego kiedy badałem się kilka lat wstecz.
Jakie konsekwencje, rokowania i w ogóle ocb z tym zjawiskiem?
pozdr.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 427
o to że sportowcy częto maja łagodne bloki sródkomorowe i jeżeli lekarz nie powiedział Ci że jst to groźne to ok, nie wiem badań Twoich nie widziałem wiecej nie jestem w stanie powiedzieć

There's no other way to live and win- Only Fight, no rules, no mercy.
One destination- Never back down

napisał(a)
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 2157 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38624
no właśnie, jest to blok "niecałkowity".
reszta notek w zapisie EKG prawidłowa.
babka mówiła, że bedę żył, nic poza tym
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie/ porada po skreceniu kostki

Następny temat

Nie swedzi,nie piecze-a cos jest..

5 ćwiczeń wytrzymałościowych dla kobiet 5 ćwiczeń wytrzymałościowych dla kobiet Smakowa, dietetyczna mąka ryżowa - Quamtrax Instant Rice Flour Smakowa, dietetyczna mąka ryżowa - Quamtrax Instant Rice Flour Rory Leidermeyer - dla niego czas się zatrzymał Rory Leidermeyer - dla niego czas się zatrzymał Phil Heath odpowiada na zdjęcia Big Ramiego Phil Heath odpowiada na zdjęcia Big Ramiego „Tiger Classic” czyli Diamond Cup w Rumunii „Tiger Classic” czyli Diamond Cup w Rumunii Andriol z nolvadexem bezpiecznie wspomaga gospodarkę hormonalną Andriol z nolvadexem bezpiecznie wspomaga gospodarkę hormonalną Imbir skutecznie ochroni przed wieloma chorobami Imbir skutecznie ochroni przed wieloma chorobami Zdrowy stolec. Czyli co robić, aby prawidłowo się wypróżniać? Zdrowy stolec. Czyli co robić, aby prawidłowo się wypróżniać?