SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Biorę się za siebie...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 304

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8
Witam. Na początek przedstawię moją sytuację ,otóż mam 14 lat i mam straszną nadwagę waze na dzien dzisiejszy ok 95kg...ale niejestem taki wielki okrągły ...mam 182-183 cm wzrostu ...otóż moze byc to smieszne ale chcialbym sie "przypakowac" oraz najwazniejsze schudnąc ...moj sprzet jakim dysponuje w domu to :hantle ze zmiennym obciazeniem max 10kg jeden...oraz wioślarz :) mam sporo masy ,chcialbym to wyrzezbic .Jezeli o chodzi o aktywnosc fizyczna jestem bramkarzem w pilce noznej i ciagle mnie niema w domu ...teraz prosba do uzytkownikow : potrzebowal bym rozpiske na rzezbe ,porady wstepne itp ...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split prosze o sprawdzenie

Następny temat

Pierwsze kroki na siłowni

Trening intuicyjny, czym jest i jakie są najczęstsze błędy? Trening intuicyjny, czym jest i jakie są najczęstsze błędy? “The Biggest Loser” -71kg! Niezwykła przemiana Australijczyka “The Biggest Loser” -71kg! Niezwykła przemiana Australijczyka Split, dla kogo przeznaczony jest trening dzielony? Split, dla kogo przeznaczony jest trening dzielony? Ksylitol - właściwości, zastosowanie. Czy dodawać cukier brzozowy do posiłków? Ksylitol - właściwości, zastosowanie. Czy dodawać cukier brzozowy do posiłków? Anna Miszczyszyn-Józwa - ocena sylwetki Anna Miszczyszyn-Józwa - ocena sylwetki Czy kulturystyka szkodzi sercu? Czy kulturystyka szkodzi sercu? Picie alkoholu a kulturystyka: fakty i mity Picie alkoholu a kulturystyka: fakty i mity  Kulturyści, którzy twierdzą, że są naturalami Kulturyści, którzy twierdzą, że są naturalami