SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bilirubina całkowita za wysoka?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10943

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1196 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46391
Panowie jak w temacie ponizej przedstawiam Wam wyniki moich badań:
ALAT 28,7 norma 0,0-40,0
ASPAT 22,6 norma 0,0-40.0
BILIRUBINA CAŁKOWITA 1,21 norma 0,20-1,00 Tutaj mnie to niepokoi z czym moze to byc zwiazane nie ukrywam ze w dlugi weekend dalem kilka dni w palnik ale troche juz minelo jednak czuje ze cos jest nie tak flaki troche mi puchna po jedzeniu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9048 Napisanych postów 82715 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699577
nie przejmowałbym się tym wynikiem
niektóre laboratoria mają normę do 1,2
za jakiś czas powtórz sobie badanie,ale już z dłuższą przerwą od libacji alkoholowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1196 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46391
Dzieki kolego a nie wiesz jaki wpływ maja suplementy kreatyna itp oraz odzywki bialkowe na ten wskaznik i jescze najlepsze jest to ze chciaelm zrobic swoj pierwszy cykl bedzie to meta lub epi i teraz juz nie woiem co robic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 123 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1532
Moja siostra tak miala podwyzszona bilurlubine i miala chorobe mononukleoza miesiac lezala w szpitalu zakaznym ciezka i niebezpieczna choroba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 838 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37787
to ze inne lab moze miec inna norme oznacza tylko tyle ze probka jest badania na innym automacie/inna metoda i tylko tyle. Norma do 1.0 tam gdzie robiles badanie oznacza ze tylko probka tam badana jest objeta ta norma

Dwie najlepsze chwile w życiu ?- początek orgazmu i koniec srania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1196 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46391
Kiedy teraz najlepiej powtórzyc to badanie mam nadzieje ze to chwilowe...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 838 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37787
mysle ze powinienes sie udac po prostu do rodzinnego, on powie ci kiedy zrobic replay

Dwie najlepsze chwile w życiu ?- początek orgazmu i koniec srania

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Utrata przytomnosci - powody

Następny temat

czy to kręgosłup ???

WHEY premium