SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bikini Fitness 2014

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 212466

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 762 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9814
Jestem już w domu - na Mistrzostwach Polski w Kielcach byłam czwarta, do północy napiszę relację i odczucia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 762 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9814
Ostatnie pół roku byłam skupiona tylko na jednym celu - Mistrzostwa Polski 2015. Od Mistrzostw Polski Juniorów, na których byłam trzecia, postanowiłam obrać za cel MP, niestety nie udało się... zajęłam IV miejsce, nie muszę chyba opisywać jak się z tym źle czuję. Podczas przeczytania werdyktu zaciskałam mocno zęby, by się nie popłakać z nerwów i żalu do samej siebie, po zejściu ze sceny już nie wytrzymałam i pękłam. Z tego miejsca chciałabym podziękować wszystkim, którzy mnie pocieszali, jesteście wielcy i bardzo Wam dziękuję za wsparcie i wiarę we mnie, nie wiecie ile to dla mnie znaczy.

Od października nie było lekko - tony złomu przerzucone na siłowni( treningi siłowe 3 x tyg bez cardio itp), godziny spędzone na szpilkach ( pozowanie wieczorami co drugi dzień), pół dnia spędzone przy jedzeniu ( od listopada do lutego 4000kcal, potem stopniowa obcinka tłuszczy do kwietnia do 3000kcal) dały odpowiedni rezultat - zrobiłam życiową formę i jestem z siebie dumna, wygrałam sama ze sobą i swoimi słabościami, nigdy nie przypuszczałam, że dam radę w 100% oddać się jednemu celu - wszystko inne spadło na drugi plan. Na M. Polski wyglądałam dokładnie tak, jak postanowiłam sobie 6 miesięcy temu - poprawiłam dosłownie każdy szczegół i każdy detal, na którym mi zależało - co nie oznacza, że już osiągnęłam swój "ideał" sylwetki, do którego mi jeszcze daleko - jednak jestem już o krok bliżej swojej wymarzonej sylwetki i może być już tylko lepiej.

Tydzień temu zdobyłam tytuł Vice Mistrzyni Śląska - forma nie była w kompletna, gdyż nie robiłam odwodnienia - swoje 100% osiągnęłam za to w Kielcach - w ciągu 5 dni udało się znacznie poprawić wygląd stosując tylko trzy proste triki - zamiana sera twarogowego na kurczaka - nie usuwałam w 100% nabiału jak np. odżywkę białkową czy mleko - samo obcięcie twarogu dało oczekiwany efekt. Po ostatnim posiłku przed snem 100ml wina pół słodkiego - alkohol piję okazjonalnie raz na pół roku, jednak postanowiłam spróbować dość nietypową metodę, która naprawdę się sprawdziła, od wtorku do czwartku piłam 100ml na noc wina, dzień przed startem dwie porcje po 100ml. Ostatnie dwa dni przed startem pokrzywa, jednak ostatni dzień tylko wtedy, gdy zaschło w gardle. Błonnik lekko ograniczyłam - zamieniłam ryż paraboliczny na biały, jak i pieczywo razowe na białe - owsiankę jadłam rano w dzień startu, jak i cały tydzień dużo warzyw. Na "Ładowanie" miałam pizze z keczupem, bułki z dżemem, pączka, dużo ziemniaków, warzywa z jogurtem naturalnym, kurczaka.

Mimo IV miejsca jestem bardzo zadowolona ze startu, nie z samego miejsca, ale z samego udziału w zawodach - jestem bogatsza w doświadczenie, nie tylko sceniczne, ale przede wszystkim coraz lepiej poznaje swój "dziwaczny" organizm. Pomalutku próbuję sobie wmawiać, że 4te miejsce na 14 zawodniczek to też jakieś osiągnięcie, jednak mam trochę wyższe ambicję i nie potrafię się cieszyć z najgorszego miejsca, jakie może się trafić sportowcowi.

Czas na podziękowania. Dziękuję jeszcze raz wszystkim, którzy mnie wspierali, dopingowali i pocieszali po starcie, jesteście WIELCY!!! Tylu Was było, że nie dam rady zliczyć, z kilkoma osobami mam fotki, za które również dziękuję - rewelacyjna pamiątka!
Dziękuję serdecznie moim trenerom - Panu Grzegorzowi Kępie za bardzo cenne wskazówki i naukę pozowania - jest Pan w tym najlepszy i nie znam drugiej takiej osoby, która wkłada tyle serca w swoją pracę i swoich zawodników - jest Pan wzorem dla innych trenerów.
Mojemu osobistemu trenerowi, Pawciowi, któremu zawdzięczam pomoc w treningach, diecie jak i duchowym wsparciu, które jest bardzo ważne. Trener, a jednocześnie chłopak - połączenie idealne - dostępny 24h na dobę, wspiera mnie całym sercem i oddaje swoja każdą chwilę, by tylko mi pomóc, wesprzeć, nakrzyczeń jak chce się poddać, ale i pochwalić i zmotywować!
Dziękuję Damianowi Troczyńskiemu i jego dziewczynie za wspólny wyjazd, było super i gratulację również dla Damiana!
Dziękuję Kamilowi Nowakowskiemu i firmie HiTec Nutrition - od ponad roku wspieracie moje działania, dzięki Wam mogę robić tak dobrą formę i spełniać swoje marzenia, jestem Wam bardzo wdzięczna za dotychczasową pomoc. Wasze suplementy są najlepszej jakości i polecam je każdej napotkanej osobie, suple HiTec są najlepsze!!!

Już niebawem kolejny starty...

Pozdrawiam!















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 762 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9814
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 762 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9814
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 762 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9814
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 30 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24801
Kasiu, ja to już tu pisałam parę razy swoje zdanie na temat Twojej formy i sylwetki, wiem że dla Takiej ambitnej dziewczyny IV miejsce to nie pocieszenie, ale jak dla mnie forma była na miejsce I, ale cóż ja nie sędziowałam - a szkoda ;) Wiem, że się nie poddasz i będziesz walczyć dalej a ja dalej będę podziwiać. Życzę powodzenia w dalszej walce i celach. Jeśli to Cię pocieszy to jesteś numerem jeden w mojej kategorii, znaczy się w moich oczach :D (nie mogę się napatrzeć na Twoje zdjęcia z MP) Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336119
Kasia ma u nas abonament na kafelki strony głównej SFD :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
Kasiu wyglądasz super, wiem ze miałas wieksze ambicje ale fitness to dysyplina bardzo subiektywna, nie wiadomo na co w danym momencie zwracaja uwage sedziowie, trzymam kciuki za dalsze starty :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336119
systematycznie przybywa mięcha, cały czas do przodu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Jak dla mnie prezentowałaś się pięknie! Trochę więcej 'odwagi' na scenie i będzie podium
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TEST AMG by Damian_619

Następny temat

Białko Protein 80 i Hi Tec Protein

Wiecej