SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Bieganie i efekty

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3946

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 240 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1379
Hej mam pytanie.Chciałbym aby sie wyraziły osoby znające się na rzeczy.
A pytanie dotyczy biegania.Powiedzcie mi czy podczas biegu np.6-8 km lub wiecej są duże fekty w spadku masy i czy działaja wszytkie mięsnie.Chodzi mi wszczególności o brzuch czy da rady go jakos wyżeżbić lub zrzucić tak by był płaski.
To tyle z mojej strony pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi.

"Jadą kierownica przy kierownicy, pedał przy pedale..." (Jerzy Gora
"A gdzie jest Polka?? Realizatorzy jeszcze nie znalezli jej w lesie??!!"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 245
Samo biegnie nie wyrzezbi Ci brzucha musisz racionalnie sie jeszcze odżywiac(stosowac odpwiednia diete) i do tego jakies ćwiczonka na brzuszek i bedzie juz lepiejpowodzenia

Droga Budo zaczyna się po 1000 dniach
i staje się opanowana po 10000 dniach treningu”.M.Oyama

napisał(a)
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 13874 Wiek -6763 dzień Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 158206
a jaki masz cel?
wiadomo - jak biegasz, to tracisz.
kwestia tylko jak biegasz i co chcesz stracić.

jak brzuch - to aeroby, tyle, ze nie na ilość km, a bardziej na czas.
o tym ---> archiwum.

Zmieniony przez - jakryc w dniu 2005-07-07 23:32:25
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 305 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3521
Witam! Przy okazji jakie skuteczne aeroby byście proponowali zamiast biegania. Mam 110 kg wagi i szczerze mówiąc kolana mi wysiadają. Po kilku minutach biegu czuje ból taki że musze sie zatrzymać i przejść kilkanaście kroków zanim przejdzie. Pozdrawiam!

"Jedyne miejsce, gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik" - Vince Lombardi
"Życie jest jak Miriam: Niby wszystko ładnie, pięknie, a tu h*j"

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10613 Napisanych postów 43246 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ryz

Następny temat

BIALKO

Problemy ze stawami - co robić? Problemy ze stawami - co robić? Ładowanie kreatyną, kto może skorzystać? Ładowanie kreatyną, kto może skorzystać? Mąka kokosowa - właściwości Mąka kokosowa - właściwości Nowa miłość Akopa Szostaka! Nowa miłość Akopa Szostaka! Mąż Katarzyny Skrzyneckiej - Marcin Łopucki- Mistrzem Świata! Mąż Katarzyny Skrzyneckiej - Marcin Łopucki- Mistrzem Świata! Nietolerancja laktozy - jak zaplanować dietę? Nietolerancja laktozy - jak zaplanować dietę? Kiedy robić przerwę w treningu? Kiedy robić przerwę w treningu? Źle zbilansowana dieta - oznaki Źle zbilansowana dieta - oznaki