SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bieganie - woda z mozgu...

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3959

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 86
Witam

Staralem sie nie zakladac bezsensownych tematow i dlatego korzystalem z wyszukiwarki. Dowiedzialem sie, ze po ok. 30 minutach biegu zaczyna spalac sie tluszcz na czym mi bardzo zalezy. Bedac przekonany, ze tak jest przez ostatni tydzien biegalem plus minus 30 minut po lesie. Dzis postanowilem sie bardziej zaglebic w czelusciach forumowych tematow aby moja "technika" spalenia niepotrzebnego "cialka" byla bardziej efektywniejsza. Niestety(stety?) doczytalem, ze biegajac zwyczajnie wolnym tempem spala sie bardziej mase miesniowa niz sam tluszcz. Dowiedzialem sie rowniez, ze taki rodzaj aerobow jest kilkakrotnei gorszy od HIIT. Reasumujac chcialbym wybrac jak najlepsza technike biegania aby schudnac(nie tyle zalezy mi na stracie kg jak na polepszeniu sylwetki, zrzuceniu tluszczu a to z brzucha, a to z ud). Wiadomo, ze w miesiac nie bede mial pieknego plaskiego brzucha, a moja sylwetka nie bedzie jak u olimpijczyka. Zalezy mi abym do nastepnych wakacji bez skrepowania mogl sie opalac na plazy nie martwiac sie o wlasny wyglad :). Prosze o pomoc, sam juz nie wiem ktora technika jest lepsza.

Dodam jeszcze, ze mam 15 lat, 175 wzrostu i 65kg.

pozdrawiam

Zmieniony przez - Terens w dniu 2007-08-29 00:09:57

"Nikt cie nie broni Polsko
Gdy wokol glodne psy
Upokorzony narod
Cierpienie, nedza, łzy "
KSU

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3215 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20315
175 wzrostu i 65kg

65 kg?? To co Ty chcesz zrzucać?!

Ile do... czyli liczniki do wydarzeń http://ile-do.pl.pl
oraz
Kuchnia wietnamska na http://pyzamadeinpoland.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1433
"Zalezy mi abym do nastepnych wakacji bez skrepowania mogl sie opalac na plazy nie martwiac sie o wlasny wyglad :)."

Zakładam ze sie martwisz o brzuch, to wystarczy dziennie robic sobie brzuszki.
65 kg nie masz co zrzucac !!

Zmieniony przez - djprzemo w dniu 2007-08-29 09:47:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
ROBIENIE BRZUSZKÓW NIE SPALI TŁUSZCZU!!!! to największy mit !! To wyrobi może tylko wytrzymałośc mięśni , ale szacuje sie , ze jeśli zrobimy 100brzuszków schudniemy tak , jakbyśmy przebiegli wolnym tempem 1,5minuty , więc prawie nic . Chłopie co Ty chesz spalać ;O ja mam prawie identyczne parametry (1,74 i 63kg) i uważam , ze wyglądam dobrze . Nooo chyba,ze ten brzuch Ci naprawde odstaje ;) Radze interwały , lepiej nimi spalisz tłuszcz , niż gdybyś biegał równym tempem

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1433
Nie chodziło mi o spalenie tłuszczu, bo nie ma co spalać!! ;O Ale o wyrzeźbienie go na kaloryfer

Zmieniony przez - djprzemo w dniu 2007-08-29 10:04:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1981
65 kg przy wzroście 175 cm w wieku 15 lat to normalna waga. Nie wiem co ty chcesz spalać. Pewnie nie ma co... Jeśli chcesz wyrzeźbić brzuch to jak już pisali zrób sobie brzuszki, najlepiej A6W.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 86


A jednak cos tu jest, i to mnie irytuje. Czym to spalilc? ABW tyle tluszczu nie spali.

btw. Wlasnie w mangoTV reklamuja kolejne gowno jako cud techniki ehh przynajmniej modelki maja ladne .

"Nikt cie nie broni Polsko
Gdy wokol glodne psy
Upokorzony narod
Cierpienie, nedza, łzy "
KSU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
No wmawiajcie chlopakowi ze nie ma co zrzucac bo widac na focie ze jest tam naprawde sporo tego do zrzucenia z brzucha !!!!! I bez glupich porownan typy ze 15 lat i 175 cm i 65 kilo to dobrze jest albo zle.Przeceiz wiadomo ze to nie mowi kompletnie o tym ile gosc ma tkanki tluszczowej a tym bardziej ile ma jej na brzuchu.

Nie zrzucaj tego tymi starymi metodami ze biegasz powyzej 30 minut !!! Sam sie kiedys tym meczylem 2 miesiace biegalem co drugi dzien w dni bez silowni az po 60 minut klasycznie,tempem miedzy 120 a 130 uderzen serca na minute i kompletna lipa w pasie ledwo co sie ruszylo nie wiem czy centymetr a miesnie mimi silowni spadaly jak szalone.U mnie ten trening kompletnie nie skutkowal i powodowal tylko frustracje.Ale to bylo dawno :) Na szczescie pozniej zaczeto lansowac HIIT i interwaly.Sprobowalem z ciekawosci dla porownania i jak dla mnie rewelacja w ciagu miesiaca 4 cm mniej w pasie naprawde w moim przypadku sprawdzilo sie idealnie.I do tego zadnych spadkow miecha.A do tego trening zajmuje max. 25 minut i nie jest taki monotonny az chce sie go robic po prostu.
Tylko ostrzegam Cie ze zeby robic pozadnie HIIT musisz miec na poczatku juz pewien poziom kondycji bo inaczej pluca wyplujesz na poczatku mimo ze zaczyna sie od krotkiego czasu.Ale jest wiele rodzajow HIIT wiec proponuje Ci nei wybierac na poczatek hardcorowej wersji bo zdechniesz.Ja zapodalem max. hardcore - 30 sekund sprint na maxa i 30 sek trucht i zaczynasz od 4 takich serii i dochodzisz stopniowo do 15 plus rozgrzewka.I powiem Ci ze mimo ze kondycje mam dosc dobra to raz sie tak zdarzylo ze jak doszedlem do tygodnia kiedy trzeba bylo zrobic 7 takich serii zszedlem z maszyny i mialem zawroty glowy chwilowe tak mi to dalo w dupe.Takze proponuje Ci wybrac bardziej lightowy HIIT na poczatek.Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3215 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20315
Pokaż zdjęcie z przodu, bo nie widać czy to tłuszcz czy wydęcie brzucha... Jeśli zarzucisz ostre treningi, to możesz z masą spaść poniżej 60 kg, a to już będzie wyglądać kiepsko... Nie spalisz tłuszczu miejscowo, zejdzie z całego ciała. Podstawą w tym przypadku jest dieta. Ja bym dał bilans kaloryczny na 0, a do tego siłownia 2 x w tyg i interwały 2 x w tyg.

Ile do... czyli liczniki do wydarzeń http://ile-do.pl.pl
oraz
Kuchnia wietnamska na http://pyzamadeinpoland.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
No dokladnie o miejscowycm spalaniu tluszczu zapomnij bo zaden ssak na naszej planiecie nie ma takiej zdolnosci :) Ale moim zdaniem nawet jezeli to by bylo wydecie brzucha tylko to widac moim zdaniem ze jest tam sporo fatuu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1981
Piorunos napisałem posta przed wstawieniem zdjęcia... I nie sugeruj mi, że w takim wieku i przy tym wzroście to 65 kg jest za dużo.
Jakiś tam tłuszczyk masz na tym brzuchu...
A trenujesz jakiś sport??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siatkówka-jak poprawić swój wyskok?

Następny temat

film parkour

WHEY premium