SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bieganie - jak nie tracić wagi?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 429

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

mężczyzna

Wiek

17

Waga

74

Wzrost

182

Cel treningowy

masa, kondycja

Staż treningowy na siłowni

dwa lata przemyślanych,regularnych treningów

Uprawiane inne sporty

kick boxing, bieganie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

full osprzęt siłownia

Dieta

Bilans kaloryczny na plusie, zdrowy tryb odżywiania.

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak przeciwwskazań

Zażywane suplementy

zakończony cykl kreatynowy, aktualnie nie biorę nic.

Ostatnio przerabiany plan

FBW 15x10x5

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

WL: 87kg Przysiad: 100kg MC: 110kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Muszę poprawić kondycję, więc zacząłem biegać ( 2-3x w tygodniu po 60minut). Słyszałem, że jeżeli robi się więcej treningów aerobowych niż siłowych ( a niestety tak się to u mnie przedstawia, bo trenuję również kick - boxing) to organizm pozbywa się masy mięśniowej, gdyż jest mu zwyczajnie nie potrzebna. Nie wiem dokładnie jak to działa, ale ciekawy jestem, jak ta rzecz ma się przy dodatnim bilansie kalorycznym. Słyszałem opinię, że mogę nie wiem ile biegać, ale jeżeli będę miał bilans kaloryczny na +, to nie schudnę. Mi też ta druga opcja wydaje się bardziej logiczna, ale chcę mieć pewność. Więc jak to jest?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Jeśli bieganie będziesz miał wliczone do bilansu to z wagi nie spadniesz. Musisz zadbać o regenerację przy takiej aktywności bo może cię zlapać przetrenowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Ewentualne spadki brałyby się ze zmniejszania objętości treningu siłowego, a nie zwiększania aero. Przy takich wynikach nie za bardzo ma Ci co polecieć, także spokojnie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

split na 4 dni

Następny temat

Plan do oceny/poprawy

WHEY premium