SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bieganie + siłownia (dieta)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 829

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18
Potrzebuje waszej porady dotyczące diety.
Wiem ze jest masa wątków na ten temat, ale po przeczytaniu ich zrobił mi się głowie mętlik.

Biegam od 6 miesięcy, najczęściej rano, wieczorem jedynie w sobotę.
Rano tzn. 7.30 zaczynam bieg
Wieczór 21.00 zaczynam bieg

Jak do tej pory przed biegiem piłem tylko wodę i jadłem ewentualnie banana, ale podczas biegu czuć brak sił czasami i ochotę by coś zjeść.
Po bieganiu jem jajecznice (3 jajka) z pomidorem i chlebem razowym.

I nie jestem pewien czy jest to idealne zestawienie na rano, jaka dietę polecilibyście mi by mieć więcej energii na treningu i po (jednocześnie rozwijając własne ciało).

Ćwiczę dodatkowo wieczorem na siłowni w te dni które biegam (pon,srod,piątek)oprócz soboty, dlatego muszę dbać oto by białko przyswajać.
Kompletnie się już pogubiłem w tej całej diecie jak to układać itp. by pogodzić obie czynności.
Po ćwiczeniach na siłowni (około 23.00) biorę białko serwatkowe [Whey 100] + banana.

Jak do tej pory od 2 miesięcy przytyłem na brzuchu i udach o 2 kg, wiec odwrotny efekt.
Biegam codziennie po 40 minut, a w sobotę 1h (co tydzień zwiekszam o 10 min).
Ważę 69 kg i 173 cm wzrostu. Zależy mi by z 3 kg spalić a resztę przerobić na mięśnie.


Z góry dzięki za pomoc .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 896 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 36654
a masz tą diete czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18
Diety w obecnej chwili nie mam. Potrzebuję Waszej pomocy w ułożeniu jej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 507 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4546
ułóż dietę ,nikt za Ciebie nie będzie układał .Ułożysz ,będziemy najwyżej coś zmieniac:)
Pzdr

I'll fight like never before !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18
W tej chwili mniej więcej ona tak wygląda :

Poniedziałek :
Po biegach (Jajecznica [3 jajka ] + pomidor + chleb razowy)
Obiad:
Różnie, przeważnie na 1 rosół, a na 2 ziemniaki, mięso drobiowe, sałata
Kolacja :
Przeważnie 3 kromki z szynka i papryka.
Pomiędzy głównymi daniami zdarza mi się wcinac Danio ze względu na zawartość białka itp. rzeczy.
Przed silka banan.
Po siłowni banann i do 40 minut białko serwatkowe zmieszane z mlekiem 0.5%.

W dni nietreningowe:
Śniadanie:
Mix owocowy + jogurt naturalny
Reszta tak samo jak wyżej oprócz białka serwatkowego i siłowni.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta na redukcje 90kg 18 lat

Następny temat

170 cm 65 kg BF 23 Budowa masy

Wiecej