SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bieganie, Kreatyna, BCAA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3463

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 436 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2319
Przed bieganiem na czczo biore kreatyne, po 20 min bcaa, potem biegam. Po treningu odrazu kreatyna po 20 min bcaa. Kreatyne biore po to aby przyspieszac spalanie fattu. Czy dobrze to dawkuje? Pytanie co do bcaa, mam 4800mg ale jak wrzucam na wage elektryczna to 8 tabletek to niby 8 g a teoretycznie powinno byc 4?

Zmieniony przez - Tenace w dniu 2009-10-19 14:09:40

Uzależniony od biegania .

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 180
Kreatyna na spalenie tłuszczu?!Ciekawe,Bcaa przed 30 min i od razu po treningu.Kreatyna rano na czczo i po wysiłku.Napisz konkretnie jakiej firmy masz Bcaa i jakie jest stezenie w tabletce,a nie masa calej tabletki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 436 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2319
Dymatize Super Amino 4800

Uzależniony od biegania .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1806 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5490
nie wiesz nawet co masz i co bierzesz:/ kreatyna nie jest na spalanie tłuszczu jak już to możę l-karnityna, jeżeli chodzi o aminy to 4800 to nie są bcaa tylko cały kompleks aminów, poczytaj najpierw trochę a potem bierz się za suple

żeby rosnąć to trza umić;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 436 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2319
o bozeeee, jaka roznica ze napisalem bcaa a nie amino, przeciez bcaa jest jedynm ze skladnikow aminokwasow i zatrzymuje katabolizm czyli to o co mi wlasnie chodzi. a co do kreatyny to mam EFX krea-alkalyn. Kreatyne biore po to zeby zwiekszyc sile i co sie z tym wiaze przyrosty, a ze wyczytalem ze takze przyspiesza spalanie tluszczu to tez zaczalem tak dawkowac, wiec jak to jest z ta kreatyna, ktora ja mam? I tak nie jestem za bardzo zoorientowany w suplementach bo przygode z nimi zaczalem nie dawno ale przed kupnem tez duzo czytalem wiec nie mow ze nie mam pojecia, bo mnie takie glupie gadanie wkurza.


Zmieniony przez - Tenace w dniu 2009-10-19 16:17:24

Uzależniony od biegania .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50487
Duża jest różnica. W tym sęk.
Zastanawiam się co Ty czytałeś, bo między aminokwasami całodziennymi, a bcaa różnica jest zasadnicza. Oba produkty stosuje się w różnym celu i w różnym okresie czasu.
Kreatyna wspomaga budowę mięśni, ogranicza spadki. Na redukcji jest więc przydatna, ale żeby spalała tłuszcz?

Zmieniony przez - Martainn w dniu 2009-10-19 16:27:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 436 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2319
no czyli jak pownienem to suplementowac przed bieganiem? a co do aminokwasow to polecil mi te zamiast bcaa radoslaw slodkiewicz, mowisz ze sie mylil?

Zmieniony przez - Tenace w dniu 2009-10-19 16:32:11

Uzależniony od biegania .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1806 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5490
zapytaj się w takim razie słodkiewicza co bierze przed bieganiem:/ i tak jak Ci napisał Martainn różnica jest duża między nimi, także jeżeli nas nie chcesz słuchać do zapytaj Radka co i kiedy będzie lepsze

żeby rosnąć to trza umić;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50487
Nom zapytaj w takim razie Słodkiewicza. My się nie znamy. Skoro Ci polecił te aminy zamiast BCAA to chyba powiedział dlaczego nie?

Zmieniony przez - Martainn w dniu 2009-10-19 16:48:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 436 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2319
bardzo dobrze pamietam jak to uzasadnial, bo rzecz jasna pytalem sie o roznice miedzy bcaa a amino. a wiec bcaa zatrzymuej katabolizm podczas dlugiego treningu i daje poczucie swiezosci, brak poczucia wyczerpania, a aminokwasy zatrzymuja katabolizm lepiej podczas biegania na czczo. tylko teraz kazdy mowi cos innego, wiec moze jescze jakies osoby 3-cie sie wypowiedza?

Uzależniony od biegania .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
jesteś zawodowcem?

dobrze zjesc przed i po bieganiu

i mozna olać bcaa i inne rzeczy...

kiedys zjadlem 3 puszki Bcaa Xtra w czasie cyklu na kreatynie, plusem była lepsza regeneracja, to fakt bylo czuc, podobnie bylo przy bcaa olimpu, ale łykanie po 10-12 kaps to cieżka sprawa

ale generalnie to tylko dodatek

zapytaj pana Radka jak wygladają jego cykle "kreatynowe"

pozdro

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OLIMP CREA-FUSION MASSACRA 1375 G

Następny temat

Białko do 200zł - rzeźba - piłkarz

WHEY premium