SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biceps szerokość ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2034

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 74 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 840
Witam. Ćwiczę 7 miesięcy..waga 85kg 195 cm wzrostu...
Mam pytanie w sprawie bicepsu mam w ramieniu 39cm...no i wszystko ładnie....ale wedlug mnie jego stosunek wysokości do szerokości bardzo psuje jego wygląd. .. patrząc z boku wmiare wygląda ale stojac naprzeciwko mnie juz nie...najczesciej robie na niego wyciskanie lamanego gryfu...czasem hantle... no i czy jest jakies ćwiczenie ktorenue bedzie robic wysokosci bicepsu tylko szerokość ?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Tak nie da się wyizolować żadnej z głów to fakt, ale da się aktywować daną głowę w wiekszym stopniu niż drugą. Stąd są ćwiczenia na tzw szczyt i objętość ramienia. Tak samo właśnie ćwiczenia typu uginanie ramion ze sztangą można tak skorygować by oddziaływały w większej mierze na daną głowę właśnie poprzez szerokość chwytu oraz poprzez ustawienie łokci.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 264 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3693
Nie ma takiego ćwiczenia. Zapewne masz długie ramiona, dlatego optycznie tak to będzie wyglądało. "Szerokość" zwiększy się jedynie po rozbudowaniu całego mięśnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 180644
taka genetyka - długie ramie i kształt-ułożenie bicepsa ale z czasem będzie się poprawiać bo trenujesz tylko 7 miesięcy co w kontekście budowania masy mięśniowej jest niczym za kilka lat ten problem może całkowicie zniknąć jak dobrze się pokierujesz, na biceps można robić uginanie lamanego gryfu a nie wyciskanie lamanego gryfu (które jest na triceps) ogólnie każde ćwiczenie uginające czy to sztanga łamana, hantle czy modlitewnik (na maszynie) będzie dobre tylko musisz dojść do wniosku co na ciebie najlepiej działa i uzbroić się w cierpliwość bo nie ma magicznych ćwiczeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Ręka wygląda chudo, bo po prostu jest jeszcze mało masy mięsniowej. Rozwijaj kompleksowo ramię i z czasem nabierze ono masywności.

Po 7 miesiącach nie oczekuj cudów.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 102 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2959
Podczepię się do pytania by ewentualnie wyjaśnić to co kiedyś przeczytałem. Czy nie pomogło by mu w takim razie rozwijanie głowy krótkiej? Jeżelis tarałby się ją mocniej rozwinąć w porównaniu do głowy długiej czy nie sprawi że ramię bedzie szersze? Może nie niesamowicie dużo ale jednak mogło by być wystarczająco.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 74 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 840
Okey dzięki ;)
I chodzilo mi o to uginanie z lamanym gryfem pomyliło mi się ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Nie no bez przesady, ze takich cwiczen nie ma.
Krótko:
Biceps ma dwie głowy
1. długa- odpowiada za szczyt bicepsa
2. krótka- odpowiada właśnie za jego grubość/masywność

Więc wszystkie ćwiczenia głównie angazujące głowę krótką będą tę masywność poprawiać
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 102 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2959
Czyli jak napisałem ;D Od razu podpowiem dobre ćwiczenia na głowę krótką, herkulesy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Choć w tym wypadku ramię należało by rozwijać kompleksowo czyli wszystkie głowy biceps i tricepsa. Tak będzie najkorzystniej

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 180644
robiąc zwykłe uginanie pracują obie głowy bicepsa i ja bym się tu skupił na rozbudowie całej łapy bo 39 przy tym wzroście to mało i nie dziwi wygląd na zdjęciu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 410 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14269
Odpowiednie robudowanie mięśnia ramiennego też powinno pomóc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót do treningu po latach, własny sprzęt + 2 razy siłownia. Czy to ma sens?

Następny temat

Biceps

WHEY premium