SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Biceps i triceps- problem ze zmianą ćwiczeń

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 362

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 698
Siemka,

mój plan na biceps wygląda tak:

uginanie ramion na modlitewniku 12-10-8
uginanie ramion sztangą stojąc 12-10-8
ugianie ramion hantelkami 12-10-8

triceps:
wyciskanie sztangi na triceos 12-10-8
pompki na triceps 14-12-10
zgianie ramion z hantleką w podporze 12-10-8

Możecie mi doradzić czym mogę zamienić sztangę i modlitewnik w planie B? Pocxątkwo myślałem, aby zamienić podchwyt na nachwyt, ale nie wiem czy to dobry pomysł. Nowy plan na triceps wygląda tak

Wycsikanie francuskie gryfem łamanym 12-10-8
pompki na poręczach 14-10-8
- nie wiem co dać- może być franucskie jedonoraczą?

PS. dodam, że ćwiczę u siebie więc mam niewielkie pole manerwu ze zmianą ćwiczeń.

Zmieniony przez - lubiesterydy w dniu 2013-03-02 14:58:40
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1625 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12063
Ankieta dzialu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan pod siebie, coś nowego, ciekawe czy dobrego.

Następny temat

Rozpisa na siłę, help :)

Shirley Webb - krzepka babcia Shirley Webb - krzepka babcia Bolą cię stawy? Poznaj 7 pokarmów dla Twoich stawów Bolą cię stawy? Poznaj 7 pokarmów dla Twoich stawów Na co zwrócić uwagę przy wyborze siłowni? Na co zwrócić uwagę przy wyborze siłowni? Tarta czekoladowo-kokosowa Tarta czekoladowo-kokosowa Odżywianie a choroby nowotworowe Odżywianie a choroby nowotworowe Czy da się wygrać walkę ze sterydami anaboliczno-androgennymi? Czy da się wygrać walkę ze sterydami anaboliczno-androgennymi? Co bardziej szkodliwe dla kolan: bieganie czy przysiady? Co bardziej szkodliwe dla kolan: bieganie czy przysiady? Jaglak w wielkim mieście Jaglak w wielkim mieście